Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Tak co jim napsat? Myslím Czech made...

Sesmolíme nějakou kostru s věcnými důvody, proč by to nemělo mít tu značku a pak si každý dodělá omácku a pošle mailem či poštou. Pokud dostanou za půl roku třeba 20-30 stížností, třeba s tím budou něco dělat.

Hlavně bych zmiňoval, že poškozují značku Czech made a všechny její ostatní nositele.

 

Značku poškozují zcela stejně jako sposta dalších věcí dle platné legislativy- asi jako hypoteticky Czech Made salám z polského zvířete krmeného v EU zakázanou masokostní moučnou osolený posypovou solí, který je zataven v českém igelitu  B)  . Vše samozřejmě v akci za megasuper výhodnou cenu :P  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tady ještě víc jitřit rány, ale jen tak pro zajímavost jsem se podíval na jejich stránky (MPM, ne Czech made, ačkoli tam taky, ale tam se toho člověk moc nedozví). Stojí tam m.j. toto:

"PRIM

V roce 2001 zakoupila společnost MPM-QUALITY ochrannou známku PRIM registrovanou na Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze, obnovila výrobu, která byla na konci 90. let 20. století ukončena, a navázala na tradici původní české značky. Postupně byla téměř zapomenutá značku PRIM opět uvedena v život ve spojení s dostupnými a kvalitními hodinkami pro běžné nošení i společenské příležitosti, jako tomu bylo dlouhá léta v minulosti. Nové kolekce hodinek vznikají ve spolupráci s vynikajícími českými designéry a odborníky jak v moderním, tak i v retro designu s využitím nových technologií a materiálů. Hodinky PRIM jsou navrhovány, kompletovány a testovány v České republice a jejich kvalita je dnes na špičkové úrovni. Důkazem to je i to, že společnost MPM-QUALITY získala po předchozích náročných testech v roce 2010 pro hodinky značky PRIM certifikát kvality CZECH MADE."

 

Srdce zaplesá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nechci tady ještě víc jitřit rány, ale jen tak pro zajímavost jsem se podíval na jejich stránky (MPM, ne Czech made, ačkoli tam taky, ale tam se toho člověk moc nedozví). Stojí tam m.j. toto:

"PRIM

V roce 2001 zakoupila společnost MPM-QUALITY ochrannou známku PRIM registrovanou na Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze, obnovila výrobu, která byla na konci 90. let 20. století ukončena, a navázala na tradici původní české značky. Postupně byla téměř zapomenutá značku PRIM opět uvedena v život ve spojení s dostupnými a kvalitními hodinkami pro běžné nošení i společenské příležitosti, jako tomu bylo dlouhá léta v minulosti. Nové kolekce hodinek vznikají ve spolupráci s vynikajícími českými designéry a odborníky jak v moderním, tak i v retro designu s využitím nových technologií a materiálů. Hodinky PRIM jsou navrhovány, kompletovány a testovány v České republice a jejich kvalita je dnes na špičkové úrovni. Důkazem to je i to, že společnost MPM-QUALITY získala po předchozích náročných testech v roce 2010 pro hodinky značky PRIM certifikát kvality CZECH MADE."

 

Srdce zaplesá.

 Jen mě trochu zlobí,že Elton nedělá nějaký model s automatem cca plus mínus pět papírů.Je fajn mít Sport 1 za 10kil ale kolik lidí si to může dovolit,nebo jsou nadšenci jako my?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Jen mě trochu zlobí,že Elton nedělá nějaký model s automatem cca plus mínus pět papírů.Je fajn mít Sport 1 za 10kil ale kolik lidí si to může dovolit,nebo jsou nadšenci jako my?

Jo, to asi leží v žaludku mnoha fandům značky. Taky bych si pořídil s chutí pár jejich staronových modelů kdyby k tomu byl relevantní důvod (poměr obvyklých parametrů). Zatím se do toho nijak nehrnu. A to jsem jinak veliký nadšenec...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pár místech - hrany setřený, ale pořád hodně pěkný. Mám z nich radost. Co mne ale štve skoro na všech starých Primkách je velikost. Jsou prostě malý a to mám obvod ruky 19cm

 

 

No jo,driv byly takovyhle prumery normalni,ja mam na ceste po renovaci cca 50let stary automaty,ktery maji 38mm,coz je na tu dobu hoodne.Musis to holt brat jako fakt,ale ja verim,ze moda obrich hodinek brzo pomine:-)Navic Diplomaty jsou cistokrevny oblekovky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár týdny mi otec významně oznánil, že jeho kamarád, bývalý pilot ČSA, má PRIMky, který používal jako pilot a že mi je za flašku ferneta nechá. Foto nebylo žádné, zato očekávání velké, samozřejmě jsem si dělal hloupé naděje na Letecké a ještě navíc s příběhem. No, dnes mi taťka přivezl a obřadně předal tyto. Trochu mi to připomnělo dětství, když jsem třeba k vánocům čekal kolo a místo toho dostal svetr nebo tak něco. Asi ten pocit znáte .... :frusty:

 

post-29493-0-45780200-1385140540_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár týdny mi otec významně oznánil, že jeho kamarád, bývalý pilot ČSA, má PRIMky, který používal jako pilot a že mi je za flašku ferneta nechá. Foto nebylo žádné, zato očekávání velké, samozřejmě jsem si dělal hloupé naděje na Letecké a ještě navíc s příběhem. No, dnes mi taťka přivezl a obřadně předal tyto. Trochu mi to připomnělo dětství, když jsem třeba k vánocům čekal kolo a místo toho dostal svetr nebo tak něco. Asi ten pocit znáte .... :frusty:

Jakou flašku jsi mu koupil?  Třeba jsi zaplatil reálnou sumu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, bylo to flašku ferneta. S majitelem to vyrovnal otec, kterému to teď dlužím. :bangin: . No nic taťka to myslel dobře, ovšem já vyrazím do hospy trochu si z toho překvápka vyčistit hlavu. 

Tak to Tě přijdou ještě dráž :lol2:  hele, ale máš tátu kterej Ti chce udělat radost, a to je moc krásný !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...