Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Tak jsem projížděl zase po delší době Podolím, když na mne přišla naléhavá potřeba zastavit se v místním vetešnictví. Těchto modelů už mám doma dost, ale v tak krásném stavu je jich opravdu málo. Řekl bych, že je vůbec nikdo nenosil a náramek taky ne. Tak jim dnes večer dělám premiéru. Mám docela rdost ...

post-9723-0-51616400-1386792781_thumb.jpg

post-9723-0-60773000-1386792782_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dost dlouho odolával - prostě Aukro už né, ale virus ještě z těla není plnně vyhnán!!

 

Rozbaleno - vyčištěno - trochu přeleštěno - nafoceno

 

jen ty žárovky.....

 

 

attachicon.gifprim inca.JPG

Už sem tyhle jednou měl, pak jsem je pustil a teď bych je zase chtěl. Kdybys je chtěl ponouknout dále, dej vědět, vzal bych je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez fotek z Aukra to není ono:

 

post-9612-0-24587300-1387153436_thumb.jpg

 

post-9612-0-15413900-1387153466_thumb.jpg

 

post-9612-0-69847200-1387153548_thumb.jpg

 

Je tam nefalšovaný strojek 68.3 s tlumičem KIF (v první verzi výroba od ledna 1969, kdy nahradil 68.1 s tlumičem Incabloc), konkrétně verze se dvěma šroubky na můstků pérovníku (výroba od února 1972).  Takže tu jako vždy něco nesedí - hodně moderní strojek z roku 1972+ versus číselník s fonty z období do roku 1968 až maximálně 1970.

 

Více se různým unikátním nálezům PRIM SPORT I "INCABLOC" věnovalo toto vlákno a jedny ELTON SPORT s 68.1 Incabloc jsou v tomto vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to dlouho a důkladně, ale nakonec jsem do aukce nešel.  Incabloc bych tam byl nečekal, ale třetišroubek asi ano...Pečlivě jsem to porovnal s tím pískovým cifrem co se tu kdysi objevil a nějak se mi nezdál font písmenka S v nápisu SPORT.  Na těch druhých pískových ale odpovídá...Kromě toho jsem měl spoustu jiných poplatků a když aukce končila, vyzvedával jsem si právě jiný pěkný přírůstek do sbírky. Takže jsem dost vděčný že jsem si s tím nemusel lámat hlavu. Tak gratuluji novému majiteli!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročítám vlákno a opět se vkrádají pochybnosti. Taky jsem totiž dražil (takže je ještě nemám), ale vzhledem k tomu, že zjevně se dá najít důvode k pochybnostem o originalitě jakýchkoli hodinek, přikládám jejich foto a dotaz, zda jsou dle Vašeho názoru OK. Btw. pokud ano, nechali byste tam tuhle lunetu nebo dali bílou? Díky.

 

post-29493-0-84986900-1387193073_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...