Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Záručák sedí s číslem na dynku. Mám z nich radost, protože těchto hodinek s originál záručákem moc nebude. Byla to neuvěřitelná náhoda, že jsem na tyto hodiny narazil. 

To je tedy zajímavé...

Jedná se o hodinky určené na vývoz a byly ve finále prodány na Československém trhu, resp. v Klenotech v Teplicích?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za ohlasy. Přišel jsem k nim v jednom starožitnictví v Praze. Zajímavé na tom je, že pán ze začátku říkal, že momentálně žádné Primky nemá a skutečně žádné vystavené pod sklem na pultě neměl. Nicméně jsem s ním hodil řeč o Primkách a docela dobře jsme pokecali. Skutečně bylo vidět, že dění okolo celkem sleduje a překvapilo mě, že třeba věděl o prodaných hodinkách orlík na Aukru za 75K. Po poměrně příjemném rozhovoru najednou řekl, že vlastně má Primky a vyndal tyto  Romea v krabičce se záručákem. Prý je má schované pro sběratele a ne překupníky:) Prý tam chodí pán, kterému je nechává (takže buď využil situaci a nabídnul je mě za dráž než by za ně dostal od pána sběratele a nebo jsem se mu prostě líbil:) První varianta bude asi pravděpodobnější:) Vzhledem k tomu, kolik za ně chtěl, jsem je musel koupit:) Jak je to s pravostí opravdu netuším, prý mu tam hodinky nosí lidé, co to doma najdou. Záručák falšovaný  nebude, protože písmo v kolonce č. pouzdra se shoduje s písmem u razítka klenotů (psala to jedna a tatáž osoba) a je na tom znát, že to bylo vyplněné již hodě dávno . Samozřejmě jestli někdo vyměnil dýnko, aby to všechno sedělo, to už nezjistím. Pak bych už ale nemohl věřit vůbec ničemu. Pán okolo 60-70 let vypadal velice rozumně a já mu věřím, doporučil mi například, kde sehnat další náhradní díly na Primky. Bylo to opravdu velké štěstí, narazit na takového člověka a děkuji mu za super obchod.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny v této sekci a konečně bych se chtěl taky pochlubit s hezkým úlovkem, už je to sice nějaký pátek, kdy jsem navštívil jeden přeplněný bazar v našem městě a objevil tam zdroj Primek ikdyž pán situaci s Primkama sleduje, protože má ceny nastavené celkem vysoko, ale naštěstí mi dal trochu slevu, ale pořád si připadám, že ten bazar vydrancoval spíš mě než já jeho :).

snad se mi podařilo nahrát fotku a bude vidět, hezký den všem a hodně štěstí při drancování...

 

post-48116-0-36614700-1519275502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny v této sekci a konečně bych se chtěl taky pochlubit s hezkým úlovkem, už je to sice nějaký pátek, kdy jsem navštívil jeden přeplněný bazar v našem městě a objevil tam zdroj Primek ikdyž pán situaci s Primkama sleduje, protože má ceny nastavené celkem vysoko, ale naštěstí mi dal trochu slevu, ale pořád si připadám, že ten bazar vydrancoval spíš mě než já jeho :).

snad se mi podařilo nahrát fotku a bude vidět, hezký den všem a hodně štěstí při drancování...

 

IMG_20180114_150903_m.jpg

Pěkný úlovek :). Taky mi kolikrát přijde, že nedrancuju bazar, ale jen peněženku :). Kolik byla cenovka, jestli to není tajemství. Jen abych si udělal obrázek mezi kraji. Já jsem Liberecký. Mohla by vzniknout cenová mapa hodinek Prim :D Upraveno uživatelem dzerik1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vydrancoval babičky a dědečky a našel tyhle 3 kousky. Měli všechny prasklé sklíčko. Teď jsou po výměně skla. Bohužel ELAST BLOKY se hodně předbíhají, na půl hodině to udělá klidně 3 minuty. Myslíte že to šikovný hodinář zvládne opravit? Ale aby to nestálo balík :-)

 

40379443602_d21165007a_c.jpg

 

25552038937_68d24f331d_c.jpg

 

25552039117_de71d8d6ed_c.jpg

Upraveno uživatelem Suke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou pekny kousky a jsem si jist, ze hodinar si s tim serizenim urcite poradi. To kolik bude vycisteni a serizeni stat je hodne hodinar od hodinare, kraj od kraje a samozrejem i pristup od pristupu. Ja jsem treba zaznamenal rozdil mezi Prahou a 40 km vzdalenym mestem az 500,- kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...