Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Gratuluji k hodinkám!

 

Ancre byla obchodní značka, pod kterou se na "západě" prodávaly hodinky všelijakých výrobců, nejen Prim, ale i Ruhla, tuším. A to je to, co máš ty, si myslím. Pěkný strojek od soudruhů z "demokratického" Německa :)

 

Takže také sběratelský kousek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tedy nedočkavý a hlavně teoreticky nepřipraven. Radši něco koupím hned, než léta litovat, že mi něco uteklo ač jsem to měl již v ruce. Anker není Ancre nebo Maistr ancre. Také již vím,že spona ROLEX není RCLEX. Jak jsem tady koupil.  Nutno lupou kontrolovati !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tedy nedočkavý a hlavně teoreticky nepřipraven. Radši něco koupím hned, než léta litovat, že mi něco uteklo ač jsem to měl již v ruce. Anker není Ancre nebo Maistr ancre. Také již vím,že spona ROLEX není RCLEX. Jak jsem tady koupil.  Nutno lupou kontrolovati !!

 

Jen bacha na to názvosloví - je to skutečně tak, jak jsem psal já - Meister Anker nebo Ancre - nebo zase koupíš nějakou raritku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle tvého obrázku mám nemlich ten samý v krabičce, sundal jsem jej z nějakých koupených Igenů a nahradil spec. gumovým od accutrona. Označení na sobě žádné nemá a jestli správně měřím a koukám, má 19mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím! Konečně se ke mně štěstěna obrátila čelem, a ulovil jsem tyto troje zajímavé hodinky. Černé vojenské Titus se šroubovacím dýnkem, strojek Eta.

Dále pak: Starší po 1. světové válce soudkovitého tvaru se smaltovaným číselníkem CYMA a dále zlaté 'malé televize'.

Tímto jsem se již otřepal z traumatu následkem zakoupení ruhláckého šmejdu.

post-37823-0-85763700-1520534748_thumb.jpg

post-37823-0-86109100-1520534760_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Hudson10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...