Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Já si teda myslím, že na tom záručáku (ta druhá fotka) je propiskou ručně napsáno 684933. I když je ta čtyřka mírně zprasená. Podívejte se, jak dotyčný(á) psal(a) číslici "4", viz ta napsaná cena "430".

Máš pravdu, taky to vidím stejně.

Prodavač nevěděl, že za 30 let tu jeho jednočtyřku budeme luštit.

Prim na víčku udělal taky pětkošestku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,teď jsem to zkoumal a zdá se,že geometr má pravdu. Za předpokladu,že tenkrát tyto hodinky stály 430 Kč. Ale se mi zase nezdá, že by takový obyčejný hodinky stály tolik,no,asi jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,teď jsem to zkoumal a zdá se,že geometr má pravdu. Za předpokladu,že tenkrát tyto hodinky stály 430 Kč. Ale se mi zase nezdá, že by takový obyčejný hodinky stály tolik,no,asi jo.

Priemerná nominálna mzda 3142 korún československých (Kčs) v roku 1989. Nebolo to až také zle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes na blešáku digi prim, borec že za ně chce 6, myslel jsem že stovek, vybalil pak, že tisíc, že na aukru chodí za 10k. Přitom stav nic moc, jsem si říkal, že i za těch 600 bych je tam nechal. Fakt se ty ceny tak posunuly nebo je to zas úlet z aukra a vetešníci neví co by chtěli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem asi poklad koupil pred 5 rokama, když jsem začínal. Dnes se mi to válí v krabici a přemýšlím už delší dobu o tom, že to rozpustím, jen jsem to chtěl všechno skompletovat a furt si na to neumím najít čas. Ale digi za 10 papírů mě fakt dost překvapily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidem se to evidentně líbí a kupují to , tak to prodejci nabízejí. To je normální tržní chování, jaké furt všichni chtějí.

Lidi ani jinou možnost nemají, když originály už nejsou. Staří sběratelé těmahle lidma pohrdají, ale sami by jim nic ze svých nakřečkovaných hromad neprodali. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...