Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Jiří Sedlák napsal:

Zvláštní ručky, ty tam patří? Ta špička dovoluje lepší odečet a nastavení přesných minut.

Ano, můžou tam být. Nerezové provedení mělo buď ručky letecké (tyhle) a vterinovku červeno oranžovou nebo sportovní tupé(předchozí strana) a také červeno oranžovou vterinovku. Provedení v chromu měly vždy letecké a vterinovku s okénkem s výplní jako ručky hlavní. 

Upraveno uživatelem Vomi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kerob napsal:

Toljo, mas me na svedomí, malem se mi sekla pumpicka .Nadhera, z kategorie scifi, jen jestli nas netahas za fusekli, abys po letech ozivil vlákno.Jinak gratulace, i kdyz ........😀👍

Správně píšeš...  🤣

Jinak tohle vlákno je moje vůbec nejoblíbenější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mě se Humberta líbí, ostatní mají takový prázdný ciferník. Jsou to přeci sportovní hodinky, takže ne kolotočářské, ale sportovně výrazné. A já jako ročník 82 si je pamatuju, pár starších kluků je mělo a já jsem je taky chtěl, o existenci 2,0 jsem se dověděl až tady na fóru, proto i když ten model je určitě víc opěvován a vyhledáván, pro mě takový význam nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 4. 2023 v 21:10, Glaber napsal:

Krasne,take gratuluji k ulovku,jen mala drobnost,neni to sklicko vymenene?dle nafoceni se mi zda,ze neni puvodni

tvl., to fakt nevím, mám je tejden, a hlavně já se v tak mladých primkách neorientuju, takže v debatách o fontech lunet a datovejch věnců jsem vedle jak ta jedle, jen tuším, co mám koupit, a co ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 4. 2023 v 22:46, kerob napsal:

Toljo, mas me na svedomí, malem se mi sekla pumpicka .Nadhera, z kategorie scifi, jen jestli nas netahas za fusekli, abys po letech ozivil vlákno.Jinak gratulace, i kdyz ........😀👍

netahám, vždyť sem ani nechodím, a primky mě už delší dobu neberou, dokonce jsem musel volat Jeronimovi, jestli jsem je těma pár tyšicofkama nepřeplatil, se ho zeptej, kluka z Gottwaldova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 16. 4. 2023 v 9:09, tolja napsal:

netahám, vždyť sem ani nechodím, a primky mě už delší dobu neberou, dokonce jsem musel volat Jeronimovi, jestli jsem je těma pár tyšicofkama nepřeplatil, se ho zeptej, kluka z Gottwaldova

Když už se na to tady tak lehce narazilo, jakou mají v dnešním světě cenu na trhu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...