Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Já co jsem viděl Ancre tyhle novější, tak ty by měli mít hladký strojek a dýnko s anglickým popiskem právě ty 3 atm a ručky hranaté jako měli PS2.3 Humberta. Hladké dno a broušený strojek měli Ancre typu PS2.1 viz vypůjčená fotka pro představu (snad se autor nebude zlobit, ale vlastní bohužel nemám) a samozřejmě ještě vývozní tah s nápisem Ancre.

 

Asi si v tvém případě někdo udělal hodinky dle svých představ. Výsledek je hezký, protože tenhle typ ruček a barva číselníku se mi líbí :smile_anim:

 

Ještě jsem chtěl dodat, že tu stále platí pravidlo: "Co stojí na papíře nestojí v kalhotách". :)

post-11040-068064600 1334295979.jpg

post-11040-050775000 1334296003.jpg

Upraveno uživatelem Petr Svetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já co jsem viděl Ancre tyhle novější, tak ty by měli mít hladký strojek a dýnko s anglickým popiskem právě ty 3 atm a ručky hranaté jako měli PS2.3 Humberta. Hladké dno a broušený strojek měli Ancre typu PS2.1 viz vypůjčená fotka pro představu (snad se autor nebude zlobit, ale vlastní bohužel nemám) a samozřejmě ještě vývozní tah s nápisem Ancre.

 

Asi si v tvém případě někdo udělal hodinky dle svých představ. Výsledek je hezký, protože tenhle typ ruček a barva číselníku se mi líbí :smile_anim:

 

Ještě jsem chtěl dodat, že tu stále platí pravidlo: "Co stojí na papíře nestojí v kalhotách". :)

 

Přesně tyhle mám doma a mám dýnko anglické 3ATM

 

EDIT: pamatuju si je a Aukra, prodávající se dušoval že jsou originální. Vzhledem ke stavu jednotlivých dílů bych na to moc nevsadil. Patina cifru vůbec nesedí k téměř novým ručkám a pouzdru. A stejný ciferník aukrem nedávno proběhl.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...