Přejít na obsah

Dugena


Yubari

Doporučené příspěvky

Koupil jsem si nové hodinky od Dugeny a to limitovaný model Alpha 3. Velmi se mi líbí.

 

V jiném vlakně jste žádaly o fotky, tak je přikládám.

 

Prosím, jsem úplný laik, nějaké názory, či připomínky o čemkoliv, děkuji předem. Chtěl jsem německé hodiny pro sebe, studenta na VŠ. Jednou půjdu do Glashütte ;-)

 

Hodinky skvěle sedí na ruce, mají příjemný a velmi tichý zvuk. Jen se trošku bojím toho, že každé ráné si je budu muset natahovat. Pro případné zájemce, ještě mají jedny poslední.. Před odesláním mi je celé prý rozložily a zkontrolovali a celkově velmi příjemně reagovali na všetečné dotazy. Kurýr je doručil 3 den od potvrzení přijetí platby. Německo - vesnice v ČR u Prahy

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné hodinky a navíc neobvyklý manuální kalibr. Máš dobrý vkus. Pokud jde o denní natahování, tak to není žádný handicap. Tento příjemný drobný rituál zabere zlomek minuty. Nemluvě o tom, že manuální kalibry bývají odolnější vůči prudkým pohybům a otřesům než automatické a navíc představují čistou hodinkovou klasiku. Vybral jsi dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jednou diky kluci, hodinky mi delaji ohromnou radost, jako zacatecnik jsem zatim jen a jen spokojen. Trochu se ale bojim, abych je nepretahl pri natahovani !! :/

Libi se mi na nich mimojine jak vypadaji elegantne s klasickym designem, ale maji napr. cifernik se sudymi cisly. Pusobi to na me velmi "prevratne" :-))

 

Ohledne spozdeni, cetl jsem to nekde ale uz si nepamatuji.. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci :) uz je mam par dni a furt jsem spokojen, Lidi koukaj, sklicko semnou zaziva rusny casy a furt bez odreni. Jen se bojim je natahovat. nevi nekdo kolikrat se tak otaci, nez se natahnou, nebo udela to nejaky zvuk, kdyz je to uz moc ? Nekde jsem cetl, ze se nesmi pretahnout, tak se bojim kdyz je natahuju ::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za radu, uz nejak bezi dele kdyz je natahnu trosku vic :)) (od rana do rana minimalne).

 

tady jsem udelal nejake fotky, hodinky jsou samo bile, jen mne to nejak sezloutlo na fotkach.

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

Upraveno uživatelem Yubari
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po letech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...