Přejít na obsah

CO MANŽELKY NA VAŠE NOVÉ PŘÍRUSTKY?


T-TOUCH

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Já nevím jak vy, ale moje drahá polovička z mých tajných nebo splněných ,,chrono" přání není úplně odvázaná. A to si ani nepředstavuju, že sa koupím Omegy za ,,kilo" a nebo dokonce ,,Rolády"...

 

No sláva, ještě že to víme. A proč máš tohle téma ve fotogalerii?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje drahá polovička má hodinek víc než já. Naposledy jsem jí kupoval Atlantic qvartz. Pro ní jsou to modní doplňky. Často se z toho bez lupy ani nedá odečíst čas. Teď se jí ale zalíbily v jednom obchůdku tady takový ty mrňavý mechaniky skeletony se zlatým strojkem který vypadá jak můstek ... teď nevím přesně co je to za značku ale tuším, že stojej cca 300 tis. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Vzhledem k tomu, že se mi "chronomagořina" poslední dobou vymkla kontrole, používám tři osvědčené argumenty:

1. byl to tak výhodný nákup a ušetřilo se tím tolik peněz, že nešlo odolat - no prostě nekup to za ty prachy

2. to není originál, miláčku - kde bych na něj vzal :-))

3. lásko, tyto hodinky už mám přece dávno... jak to, že jsi teď tak překvapená, když jsi mi je nedávno chválila (mám vyskládaných na skříni 8 kousků a když se nějaký občas obmění, není to úplně poznat) - zde platí, že pod svícnem je nejmenší tma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že se mi "chronomagořina" poslední dobou vymkla kontrole, používám tři osvědčené argumenty:

1. byl to tak výhodný nákup a ušetřilo se tím tolik peněz, že nešlo odolat - no prostě nekup to za ty prachy

2. to není originál, miláčku - kde bych na něj vzal :-))

3. lásko, tyto hodinky už mám přece dávno... jak to, že jsi teď tak překvapená, když jsi mi je nedávno chválila (mám vyskládaných na skříni 8 kousků a když se nějaký občas obmění, není to úplně poznat) - zde platí, že pod svícnem je nejmenší tma

 

 

jezisikriste, panenaneby :eek:

 

toto je predsa zenska taktika..takto sa obhajuju topanky, kabelky, saty a spol.

 

 

kam ten svet speje :crying_anim: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda, neni to manzelka, ale jen pritelkyne, nicmene s nejnovejsim prirustkem ma i ona nejnovejsi prirustek a oba si ted chrochtame blahem :D

 

Moc hezký, dokonce vám jdou i na sek.undu stejně, povedená dvojička.

 

Edit: úprava s.e.k.u.n.d.y kvůli filtru :)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...