Přejít na obsah

Tissot PR 516 GL


sharz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Pěkný, ten kovovej náramek bude nepohodlnej až běda, ale po výměně za něco nostitelného věřím, že to budou fajne hodinky, ty 70. leta z toho úplně odkapávaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Premyslel jsem zda by se ten pevny radius nedal prizpusobit na konkretni zapesti....co vy na to? Nedal by se trochu ohnout a dopasovat na zapesti aby sedel? Myslim ze jinak malokomu sedí,ja si ty hodinky zkousel a nebylo to ono(zapesti 17-18cm),tak me napadla myslenka ze bych si ho pripadne lehce ohnul aby sedel. Dik za vas nazor a kritiku :-)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslel jsem zda by se ten pevny radius nedal prizpusobit na konkretni zapesti....co vy na to? Nedal by se trochu ohnout a dopasovat na zapesti aby sedel? Myslim ze jinak malokomu sedí,ja si ty hodinky zkousel a nebylo to ono(zapesti 17-18cm),tak me napadla myslenka ze bych si ho pripadne lehce ohnul aby sedel. Dik za vas nazor a kritiku :-)

No já bych ten pevný rádius nechal schovaný v krabičce, jako takovou zvláštnost, a poohlédl bych se po nějakém racing strapu, jak už bylo i výše řečeno.

Hodinky jsou to fakt hezký.

 

 

 

 

Edit: překlep

Upraveno uživatelem baza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak... hodinky nosím jeden den s tím kovovým tahem, zatím nemohu říci, že by byl nepohodlný, akorát nezvykle odstává, na což jsem si během chvilky zvyknul a teď už mi to ani nepříjde. A nedokážu si představit zápěstí, které by zmiňovaný kovový tah obepnul bez mezery, zkoušel jsem je na otcovo zápěstí (cca 20cm) a odstávalo taky, možná i více...tak mi připadá, že je to na užší zápěstí než 17cm. Samozřejmě, že kožený pásek bude nejpohodlnější varianta a zápěstí obepne dokonale,ale s tím kovem to opravdu vypadá super a podtrhuje to ten retro styl, dokonce má tah "starodávné" (komplikované) zapínání a tah je lisovaný, což si myslím je zámysl Tissot, aby "remake" hodinek z r.1965 byl dokonalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pouzdro mam tak akorat,je pravda ze me zapestí není symetricke a z nektereho uhlu u fografie vypada ze pouzdro lehce odstava ale pri kolmem pohledu je vse tak jak ma byt. Jinak obvod zapestí mam lehce pod 18cm.

A na odstavající tah jsem si jiz zvyknul,laka me sice taky ta kůže,ale pri kazdodennim nosení bych remen musel casto menit,az se mi kov okouka tak tam hodim kůzi. A zcela idealni by bylo sehnat na hodinky kovovej racing tak jako mají tissot prs516,tedy ze je cely slozen z článků

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po letech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...