Přejít na obsah

Tissot PR 516 GL


sharz

Doporučené příspěvky

před 38 minutami, Roman-ZA napsal:

na prapovodnych bol iny typ naramku

Tissot (Watches) 1971 Waterproof, Réf PR 516 — Advertisements

co tak napasovat nieco podobne? 

To jo, ten původní tah na fotce je pecka, kdyby měl Tissot něco takového novodobého, co by k nim pasovalo, to by bylo naprosto ideální!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Roman-ZA napsal:

Ten druhý je super, ale nejraději bych nějaký origo Tissot, jenže nic takového se aktuálně nedělá a navíc ty moje asi půjdou brzy dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Borra napsal:

Ten druhý je super, ale nejraději bych nějaký origo Tissot, jenže nic takového se aktuálně nedělá a navíc ty moje asi půjdou brzy dál...

viem, ze ich predavas ;)  nejaky original Tissot dost tazko pozhaname. ako sa nosi ten naramok, ktory je tam teraz? 

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roman-ZA napsal:

viem, ze ich predavas ;)  nejaky original Tissot dost tazko pozhaname. ako sa nosi ten naramok, ktory je tam teraz? 

Ten z těch PRS 516 je taky super, ale ten by tam nešel, má, stejně jako všechny PRS 516 ukončení kolem stěžejek přímo tak, aby pasoval jen na ně, ale jinak by byl výbornej. No a ten co je na těch PR 516 GL se moc dobře nenosí, první reakce na něj byla fakt hrůza, pak to vypadalo, že si zvyknu, ale nezvykl, ale možná to chtělo i více času, přeci jenom jsou nové, kupované před pár měsíci a vlastně už víc jak měsíc je nenosím, takže nevím, jak by to pokračovalo dál, ale myslím, že kdybych se rozhodl si je nechat, dřív, nebo později bych ten tah vyměnil za něco pohodlnějšího. Mám ještě PRS 516 automaty někde z roku 2013 a tah na nich je tak v pohodě, že nemám problém je mít na ruce přes noc, to ty PR 516 GL jsem na noc musel sundávat, to nešlo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Roman-ZA napsal:

ja hodinky menim, na noc mam ine :D :D

ved to, ze hodinky su to krasne, ale ten naramok im berie uzitkovu hodnotu.  

Ten náramek je moc pěknej a jednoznačně k nim historicky patří, ale nesedne asi každému, proto jsem k nim dokupoval ten origo Tissot kožený, ale zatím na něj nedošlo, možná to udělá budoucí majitel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Roman-ZA napsal:

rozumiem. mne sa zda, ze sa tak nejako ratalo s tym, ze naromok bude odstavat. na ziadnej fotke som este nevidel, zeby presne obopinal zapastie. 

A ta spona je fakt super retro, s tou si vyhráli, vypadá autenticky jak z 60tek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...