Přejít na obsah

Panerai na zeď


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čeho je to fejk?

 

Dobrá otázka... Já tohle považuji za reklamní doplněk od manufaktury Panerai. Osobně si ani nemyslím, že je vyrábí sama manufaktura. Jsou to nástěnné hodiny s jejich logem a designem, které jsou drahé jen pro ten nápis. Asi jako kdybych na modelu autíčka Ferrari očekával originální díly. Ale my magoři jsme po tom jako diví... Sám je chci mít na zdi ;)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou natahovací a nebo automaty ??? A předpokládám In-Hauz kalibr Posted Image

 

Vidíš....Radku, zase nepochopen.... :crying_anim: :smile_anim:. Na zeď se přeci dávaj vždycky in house kyvadlovky :whistle:

Jedny už máš taky objednaný.... :happybday:

Pro Mrakodrapa fotka zezadu.

Jasně Berte....je vidět, že jsi je už viděl. Srdíčko klepe v rytmu ženevského Jürgena Bölsche. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrknul jsem na google a zjistil, že se za chlapcem Jürgenem skrývá prodejce replik a podobně honosně nazývaných fake, šmejdů a nevím čeho ještě. Zamykám tedy toto vlákno, ať se to nerozjede do nechtěných dimenzí. Hodiny se mi líbí a určitě je nevyhodím. Jenom končím s jejich propagandou. Díky za upozornění Berte.... :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, co se presne vyjasnilo, respektive co ma dokazovat vlakno kde se chlapik ze Singapuru snazi uz vic jak dva roky preprodavat ty "Made in Swiss" hodiny?

 

Vyjasnilo se to, že to nikomu z paranormálních přispěvatelů nevadí a pár lidem, co sympatizujou s Panerai se to v rámci všobecného PAM-kýče dokonce i líbí. A o to šlo. Zachovat světový mír. Ehm, dokazovat to nemá nic. Pokud někdo nevyčkává na opak. :guitar:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...