Přejít na obsah

butik v Parizske


Stepino

Doporučené příspěvky

dnes jsem se asi po pul roce dostal do centra Prahy.

prosel jsem Parizskou a narazil jsem na novy butik Tag Heuer.

 

krasny butik, maji temer vsechno. od manzetovych knoflicku pres tasky a telefony az k hodinkam.

 

nevyhodou je parsonal.

vzlaste jeho muzska cast. nejenom ze v hodinkach se pohybuje cca mesic (stejne dlouho jako je otevreny tento butik)

ale take pro jeho jednani.

 

nechal jsem si ukazat sedivy Monaca a tak mi zacal rikat co a jak - a to nemel delat protoze jsem ho musel opravovat ve faktech

pak jsem se dozvedel ze kozena bunda kterou prodavaji ma prodlouzene rulavy aby motorkare nezably ruce a na dukaz toho jak je krasna, neze by mi ji dal vyzkouset ale sam se do ni oblekl(i presto ze na nej XL byla mala - hlavne pres bricho) si ji oblekl sam a promenadoval se predemnou a rikal jak by mi slusela.

 

kdyz jsem se ptal zda byl aspon v Basileji podivat se na novinky tak nebyl. O pendulum novince z minuleho roku netusil a rozplival se nad tim jak jsou hodinky dokonaly stroj a ze to vsechno funguje...

 

 

zenska cast byla krasna a mila a moc ji to sluselo. :-)

 

 

edit:

pan jeste povidal o tom jak budou mit na prodej monaco V4 (pry kolem milionu CZK). vzhledem k tomu ze se jedna o par kousku vyrobenych v male serii tak tomu neverim ale mozna mi jen neco uniklo.

Upraveno uživatelem Stepino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedivy monaca bych chtel jako original (1974)

ale to je nedostatkovy zbozi. dostupne jsou prave tyhle nove a jou naprosto bozi.

jsou o malinko vetsi a tak cifernik pusobi vic jako placka oproti puvodnim. jen tlacitka maji jiny tvar a cena novych 133900 kc je pro me take mimo misu.

 

secteno podtrzeno - jsou to jedny z mala ktere bych si u soucasne produkce vybral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem tam byl před cca 14ti dny ,ale ten típek jak píšeš, mi tlačil do hlavy dobré bludy a hlavně působil až vtěrně a působil dojmem,že si myslí, že každý kdo tam vleze si musí zákonitě něco koupit....bundu mi tlačil úplně stejně :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

byli jsme tam s rodinkou minulý týden a výše popsané dojm\ nesdílím. personál milý - mužská část- mladík kolem pětadvaceti - úplně ok. vědomostní kvíz jsme mu nedával, ale co jsme potřebovali vědět, dohledali v databázi nebo katalogu..

jestli je personál nový, tak to chvilku trvá, učenej z nebe nespadl, ale myslím, že to nebude trvat moc dlouho, vypadalo to, že má opravdu zájem. nic nevnucovali, ačkoli už mě svrběla ruka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Tada

Tak personál už zřejmě prošel patřičným školením, při dnešní návštěvě jsem byl spokojen - chtěl jsem zjistij jestli mi budou slušet Monaco nebo Silverstone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem také poctil tuto prodejnu návštěvou.

 

Personál příjemný, akorát tomu moc nerozumí. Nevědí ani pořádně co je vevnitř za kalibr.

 

Jinak v prodejně mají i takové speciality jako manžetové knoflíčky Heuer nebo kožené racing bundy.

 

S návštěvou jsem byl spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Vcera jsem se byl v butiku podivat take. To ze Parizska ulice byla plna lidi a drahych aut je normalni, stejne jako to, ze vsechny butiky vcetne TG zely prazdnotou co se tyce zakazniku. Moc me prekvapilo, ze jak jsem vkrocil dovnitr, tak jsem asi musel vylekat mladou prodavacku, ktera bez pozdraveni a s mobilem v ruce prede mnou UTEKLA kamsi dozadu, odkud po chvili vysel jeji mily a vstricny kolega. Asi je to jeji prace utikat pred zakaznikem a volat kolegu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Byl jsem tam před pár měsíci a bohužel velmi podobná zkušenost. Milá a pěkná slečna, příjemný mladý muž, oba velmi ochotní, ale kvalifikace pro tuto práci nulová. Vůbec nebyli schopni mi poskytnout jakékoliv relevantní informace. Na to že tam prodávají velmi exkluzivní a drahé zboží mi přístup k výběru a školení personálu připadal velmi amatérský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Butik je pekný, ale personál toho bohužel moc neví :( Dokonce se mě dostalo odpovědi, že pro můj model se nedá sehnat kaučukový pásek. :-( Když jsem si vyžádal katalog a ukázal jim, že to lze, dostalo se mě odpovědi: Aha.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...