Přejít na obsah

PRIM and its new division - The United States of America


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Firma Prim zapadá do profilu 90. let.

Ignorantská prohlášení a neumí nic.

 

Podle mě mají pár kalibrů které převzaly z dob komunismu a víc ani popel.

Předražený sortiment a služby se fajnově jen tváří.

 

Přežívají na strništi komunismu a míří ke konci.

To už radši PMP.

 

redit: A ta angličtina je taky amatérská.

 

Každý má právo na svůj názor, ale měl by si jím být jistý, než ho vyventiluje.

Samozřejmě nechci být :pokey: , ale nedá mi to.

Firmu PMP neznám, nemyslel jsi náhodou MPM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ty vado, to jsou hodně sebevědomý prohlášení. Hotová špička HH.

 

Výraz "Ty vado" je přesně to, co mi v první chvíli přišlo na mysl. Jinak nevím, jak moc zapůsobí značka Prim na zhýčkané americké zákazníky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem rypat do milovnikov Primu, sam mam doma dvoje. Ale o ziadnom high-ende z ich strany nemoze byt ani reci. Ak v Amerike aj nieco predaju, tak mozno skor ako exoticky kusok z postkomunistickej krajiny. No nic...sebakritika u niektorych firiem asi nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem rypat do milovnikov Primu, sam mam doma dvoje. Ale o ziadnom high-ende z ich strany nemoze byt ani reci. Ak v Amerike aj nieco predaju, tak mozno skor ako exoticky kusok z postkomunistickej krajiny. No nic...sebakritika u niektorych firiem asi nefunguje

 

Klidně rýpej do firmy. Do milovníků NE! :-) Bohužel ale mám sílící pocit, že firma a milovníci se názorově čím dále tím více rozcházejí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolo to myslene proti firme, nie proti ludom ludom co maju radi primky :cheers:

 

Samozřejmě, máš pravdu. Já jsem to také tak pochopil. Ale to víš, je potřeba využít každé možnosti k pozvednutí praporu milovníků PRIMitivních hodinek ...(protože už nás moc není)... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

High end to tedy rozhodne neni. Jeste, ze maji accutrona, ten jim mezi fandy dela lepsi reklamu nez vsechny clanky dohromady a dava pozapomenout na jejich nosanek, co nosi az prilis nahoru. Ale na druhou stranu, delaji in-house? Delaji a to se pocita :). Pral bych jim vic poctive prace a hodinariny a min nafoukanych proklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

In-house robia, to je pravda. Lenze firmy ktore vyrabaju inhouse sa snazia inovovat, uvadzat nove a komplikovanejsie kalibre. Primu napr. chyba chronograf, co je v podstate mozno zakladna komplikacia. Tolko k In-housu... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dolezite je tam aj to v podstate mozno. Viem ze uz aj datum je komplikacia, ale na mysli som mal tie zlozitiejsie. V porovnani s ich prezentaciou high-end vyrobkov s in-housom je automat s datumom smiesny... Velmi rad sa ospravedlnim ak vyrabaju aj komplikovanejsi in-house

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak na to koukam tak se tady rozjela celkem zajimava diskuze. Jako veliky fanda PRIMU bych se ani moc nerozciloval nad tim, ze expanduji a snazi se oslovit a proniknout take na jiny trh. Zajimalo by me kolik z vas, kteri tu pomlouvaji kvalitu Primu s nimi maji nejake osobni zkusenosti? Nemuzete zaklad svoje nazory na tom co se v jejich tovarne delo za komunismu. Pote co se znovu rozjela fabrika tak zacali delat velice kvalitni hodinky, ktere s temi drivejsimi nedaji ani srovnat. Ja osobne jsem pysnym majitelem dvou hodinek znacky PRIM a po par letech kazdodenniho noseni jsem s nimi nemel jediny problem.

 

Jiz sestym rokem ziji v USA a myslim ze to jak delaji marketing je nejspis jediny zpusob jak se v USA prosadit. Videli jste nekdy nejakou firmu ktera tvrdi ze prodava nekvalitni zbozi? Nepredpokladam ze by se takova firma na kteremkoli trhu uchytila.

 

Co se tyce jejich prohlaseni tak urcite jsou lehce nadsazene, to ale jeste neznamena ze si ty hodinky lidi nebudou kupovat. Hned v treti vete pisou ze delaji nove stranky s interaktivnim nastrojem. Nevim jestli znate Nikeid.com , ale pokud se jim povede neco podobneho s hodinkami bude to opravdu neco orinalniho. Ten soucasny design je priserny, o tom zadna, ale prece jenom je videt ze s tim neco delaji...

 

Nekteri jedinci me i docela pobavili s jejich nazory ohledne anglictiny. Text maji napsany profesionalni anglictinou a to ze mu nekteri z vas nerozumi je mi sice lito, ale to neznama ze ho musite hned kritizovat.

 

Spis mi prijde ze komunisticky pristup tu ukazuji nekteri z Vas, obzvlast kdyz ctu vase nazory na clanky ktere maji neco PRODAT, a ne lidi odratit od toho aby si jejich produkt koupili.

 

Kazdopadne preji PRIMU hodne stesti a uspechu a verim ze si misto na trhu najde.

 

Jediny negativni aspekt jsou opravdu ty ceny,a myslim si ze pokud s nimi pujdou trosku dolu, hned budou mit Primky vice potencialu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: Je vidět že jsi novej...

Sotva se registruješ, víš houby co kdo máme a měli jsme za NOVÉ primky, víš houby o dnešním Primu a píšeš takovýdle srandy: "Zajimalo by me kolik z vas, kteri tu pomlouvaji kvalitu Primu s nimi maji nejake osobni zkusenosti? Nemuzete zaklad svoje nazory na tom co se v jejich tovarne delo za komunismu."

Vy američani holt nejdřív mluvíte a jednáte, než byste přemýšleli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me kolik z vas, kteri tu pomlouvaji kvalitu Primu s nimi maji nejake osobni zkusenosti? Nemuzete zaklad svoje nazory na tom co se v jejich tovarne delo za komunismu.

Výýýborný. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Přemýšlím, že to dám do vlákna "pamětihodnosti chronomagu" :-) Jen tak dál, kolego.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me kolik z vas, kteri tu pomlouvaji kvalitu Primu s nimi maji nejake osobni zkusenosti? Nemuzete zaklad svoje nazory na tom co se v jejich tovarne delo za komunismu. Pote co se znovu rozjela fabrika tak zacali delat velice kvalitni hodinky, ktere s temi drivejsimi nedaji ani srovnat.

 

Jediny negativni aspekt jsou opravdu ty ceny,a myslim si ze pokud s nimi pujdou trosku dolu, hned budou mit Primky vice potencialu.

 

 

:clap: :clap: :clap:

Ještě, že sem lezu a čtu si - hned se mi otvírají nové obzory vnímání. Je vidět, že máš jasně utříděný názor a přehled. Také je cítit, že business je tvé hobby. Možná bys mohl Eltonu nabídnout své marketingové služby. Jen poznamenám, že naše 30 a více let staré primky, vyrobené nekvalitně za komunismu nemají žádný problém a jsou takměř bezúdržbové(většinou,nedošlo-li k pádu nebo jinému mechanickému poškození, tak ani nikdy nebyly u hodináře), což je dneska(u nové kvalitní produkce) skoro scifi.

 

Edit: chybka

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak na to koukam tak se tady rozjela celkem zajimava diskuze. Jako veliky fanda PRIMU bych se ani moc nerozciloval nad tim, ze expanduji a snazi se oslovit a proniknout take na jiny trh. Zajimalo by me kolik z vas, kteri tu pomlouvaji kvalitu Primu s nimi maji nejake osobni zkusenosti? Nemuzete zaklad svoje nazory na tom co se v jejich tovarne delo za komunismu. Pote co se znovu rozjela fabrika tak zacali delat velice kvalitni hodinky, ktere s temi drivejsimi nedaji ani srovnat. Ja osobne jsem pysnym majitelem dvou hodinek znacky PRIM a po par letech kazdodenniho noseni jsem s nimi nemel jediny problem.

 

Jiz sestym rokem ziji v USA a myslim ze to jak delaji marketing je nejspis jediny zpusob jak se v USA prosadit. Videli jste nekdy nejakou firmu ktera tvrdi ze prodava nekvalitni zbozi? Nepredpokladam ze by se takova firma na kteremkoli trhu uchytila.

 

Co se tyce jejich prohlaseni tak urcite jsou lehce nadsazene, to ale jeste neznamena ze si ty hodinky lidi nebudou kupovat. Hned v treti vete pisou ze delaji nove stranky s interaktivnim nastrojem. Nevim jestli znate Nikeid.com , ale pokud se jim povede neco podobneho s hodinkami bude to opravdu neco orinalniho. Ten soucasny design je priserny, o tom zadna, ale prece jenom je videt ze s tim neco delaji...

 

Nekteri jedinci me i docela pobavili s jejich nazory ohledne anglictiny. Text maji napsany profesionalni anglictinou a to ze mu nekteri z vas nerozumi je mi sice lito, ale to neznama ze ho musite hned kritizovat.

 

Spis mi prijde ze komunisticky pristup tu ukazuji nekteri z Vas, obzvlast kdyz ctu vase nazory na clanky ktere maji neco PRODAT, a ne lidi odratit od toho aby si jejich produkt koupili.

 

Kazdopadne preji PRIMU hodne stesti a uspechu a verim ze si misto na trhu najde.

 

Jediny negativni aspekt jsou opravdu ty ceny,a myslim si ze pokud s nimi pujdou trosku dolu, hned budou mit Primky vice potencialu.

 

Vítám tě na fóru Petře.klíči, určitě je fajn, že i když žiješ za ?velkou louží?, najedeš si chvilku zavítat na České fórum, zabývajícím se hodinkami. Jelikož se nacházíme v diskuzi týkající se Českých hodinek, dovolím si tvrdit, že každý ze zúčastněných, má se značkou Prim alespoň nějakou zkušenost. Mnoho z nás tyto hodinky sbírá a renovuje do co nejpůvodnějšího stavu. Myslím, že je zbytečné hned volit tak útočný tón. Vše se dá říct slušně. Teď k tvému příspěvku. Oceňuji, jak obhajuješ Primky. Jako fandu této značky mě to opravdu potěšilo. Kolegové kroutili hlavou, nad sebevědomím prohlášením ELTON hodinářské, a.s. ze začátku vlákna. Tvrzení, že soustavně pracují na zlepšení webových stránek, je celkem úsměvné. Webové stránky Eltonu nesleduji denně, ale při mé poslední návštěvě jsem nezaznamenal nějaké větší změny nebo zlepšení. Spíš mi stránky připadají naprosto stejné, jako při jejich spuštění před cca rokem. Nepřeji ti vidět, jak stránky Eltonu vypadaly před jejich upgradem. K zasmání je právě ta hra, kdy společnost tvrdí, že je kvalitní výrobce hodinek s dlouholetou tradicí, ale nedokáže zvládnout základní kámen celého marketingu a to prezentaci sebe a svých výrobků. Nikdo netvrdí, že nevyrábějí kvalitní hodinky, ale pokud neumí prodat své výrobky, tak jim těchto pár větiček pro vstup na nový trh prostě nestačí. Dále by měl Elton velice vážně popřemýšlet nad cenovou politikou. Pokud to neudělají, myslím, že se vystavují nebezpečí neúspěchu, protože nebudou moci konkurovat ostatním výrobcům na tamním trhu.

 

Edit: Chybky :D

Upraveno uživatelem Flavamatic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...