Jump to content

Report z dnesniho drancovani bazaru, zastavaren a příbuzných

Recommended Posts

Jsem si říkal, že nám něco podobného jako u primek chybí u ruských hodinek. Tak pro ukázku hodinky poljot od příbuzných ze šuplíku. U těch hranatých je zajímavá hladká korunka, to jsem nikdy neviděl.

• Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

sundat jde všecičko, takže i totok otázkou ovšem je, jestli to projde bez porušení podstaty podkladu, a to se domnívám, že nikoli k druhé části dotazu: je to stejně buranský tuzing, jako nalepenými ob

Spíš si myslím, že ta hladkost bude způsobena mechanickým opotřebením. Na jedněch hodinkách mám něco podobného, ale nepatrně tam jsou ještě znát pozůstatky drážkování.

Drážky žádné, je to prostě bambulka:)

rur: to jak máš u jmena ty černý diplomaty, ty vlastníšnebo jsi to od někuď stáhnul.Jestli je vlastníš hoď nějaký foto.

Bohužel nevlastním. Fota byla na foru už dříve.

no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" = Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.

no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" =  Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.

Copak hodinky se nemažou olejem na šicí stroje? Slyšel jsem o umělci, který promazal pendlovky fermeží :D

no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" =  Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.

vostok je východ- světová strana

voschod - východ slunce, výstup ap.

Slyšel jsem o umělci, který promazal pendlovky fermeží :D

Já ho i viděl. (teda mohlo jich bejt asi tisíc)

vostok je východ- světová strana, voschod - východ slunce, výstup ap.

je třeba hledat mezi.......taky celej vesmírnej projekt Voschod 1 a 2. První oblet 16x 24 hodin a asi 17 min a druhej 18x 26 hodin a asi 3 min ať žije M.E.N.S.A

vostok je východ- světová strana, voschod - východ slunce, výstup ap.

je třeba hledat mezi.......taky celej vesmírnej projekt Voschod 1 a 2. První oblet 16x 24 hodin a asi 17 min a druhej 18x 26 hodin a asi 3 min ať žije M.E.N.S.A

je třeba hledat co?

mne sa ten strojcek velmi paci

• 4 weeks later...

Při rodinné prohlídce jsem narazil na pro mne zajimavé hodinky. Stříbrné pouzdro s korunkou na 12.

Ještě zajimavější je to, že jsou v rodině od března roku 1945 kdy jimi platil ruský voják mému pradědovi za jídlo, když osvobozovali republiku. Hodinky potom nosil můj děda každy den celých 50let. Jsou funkční a denní odchylka je + 30 vteřin. Takhle nějak si představuji své další hodinky.

Při rodinné prohlídce jsem narazil na pro mne zajimavé hodinky. Stříbrné pouzdro s korunkou na 12.

Ještě zajimavější je to, že jsou v rodině od března roku 1945 kdy jimi platil ruský voják mému pradědovi za jídlo, když osvobozovali republiku. Hodinky potom nosil můj děda každy den celých 50let. Jsou funkční a denní odchylka je + 30 vteřin. Takhle nějak si představuji  své další hodinky.

Hodinky s krásným příběhem.Paráda GRATULUJU.

• 2 months later...

Na Sbazaru je někdo nabízí za 2,2K ,ale to je podle mne moc.Já bych tipnul do 1000Kč.

• 1 year later...