Jump to content

Report z dnesniho drancovani bazaru, zastavaren a příbuzných

Recommended Posts

Tak jeden úlovek z Prahy...

Jedná se o nenošené hodinky, včetně záručáku a "krabičky".

Datum výroby je 1.7.1994 a dle původního majitele, byly v devadesátých letech jako dar z Ruska přivezeny do ČR.

Hodinky jsou zlacené, mají šroubovací korunku a krásně svítí.

post-14314-0-07643600-1371375993_thumb.jpg

post-14314-0-21868300-1371376011_thumb.jpg

post-14314-0-62261000-1371376022_thumb.jpg

post-14314-0-77532900-1371376031_thumb.jpg

post-14314-0-56052000-1371376040_thumb.jpg

• Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

sundat jde všecičko, takže i totok otázkou ovšem je, jestli to projde bez porušení podstaty podkladu, a to se domnívám, že nikoli k druhé části dotazu: je to stejně buranský tuzing, jako nalepenými ob

Praha a její bazary,to je na hodinky ráj.Taky se tam budu muset někdy podívat.Děti pošlu do ZOO a já si projdu bazary,vetešnictví a zastavárny.Ve vlaku si potom prohlédnu úlovky a doma si je uložím do sejfu.Tady na Moravě je houby ((( ,tady nic není,jen sám šrot a rozbité sklíčka.

Gratuluji majiteli za kup hodinek i s paragonem,ať mu dobře slouží a do Prahy nejezdí tak často,až tam něco zbude i na mě.

:notworthy:

Praha a její bazary,to je na hodinky ráj.Taky se tam budu muset někdy podívat.Děti pošlu do ZOO a já si projdu bazary,vetešnictví a zastavárny.Ve vlaku si potom prohlédnu úlovky a doma si je uložím do sejfu.Tady na Moravě je houby ((( ,tady nic není,jen sám šrot a rozbité sklíčka.

Gratuluji majiteli za kup hodinek i s paragonem,ať mu dobře slouží a do Prahy nejezdí tak často,až tam něco zbude i na mě.

:notworthy:

Dík za pochvalu!!!!!

Zamiloval jsem se do nich na první pohled!!!!!    :flex:

To Jan_Jan_2006:  Mirku, ty to prostě umíš !!! :clap:  A na blešáku v Ostravě nic ? Já jsem na něj nějak zapoměl. Tak zas příště a vem  tydle na ruku.

To Jan_Jan_2006:  Mirku, ty to prostě umíš !!! :clap:  A na blešáku v Ostravě nic ? Já jsem na něj nějak zapoměl. Tak zas příště a vem  tydle na ruku.

Ty už jsou střeženy pod zámkem v archivu...       :tank:

S tou Prahou bych to moc nepřeceňoval. Já když jedu ven, tak mám nejradši bazárky v menších městech.

Samozřejmě, "smrdět" jenom pořád v něj. jednom malým městě a čekat, že tam do bazaru něco přijde, je lenost a nic čekat nelze. Ale když člověk takhle jezdí tak jako tak, tak občas na něco kápne.

...

Jinak gratulace k těm Genaralskijím. To je takový "baby" model, ne? Jaká je velikost?

Jinak gratulace k těm Genaralskijím. To je takový "baby" model, ne? Jaká je velikost?

Než abych hodinky měřil, tak raději posílám foto na porovnání.

Hodinky jsou o něco málo větší než Prim Sport II.

post-14314-0-46269400-1371484840_thumb.jpg

post-14314-0-17536700-1371484848_thumb.jpg

Myslím si ale,že koupě nenošených hodinek s paragonem u vetešníka (určitě i za menší peníz) udělá větší radost než koupení nových hodinek přes internet.

Přesně jak píšeš!!! Děkuji!!!   :cheers:

No já taky nepsal nic o radosti ani ceně. Jen jsem měl pocit, že tu zapanoval jaskýsi stesk kolegů, že na tyto hodinky u vetešníka nenarazili.

Mám Vostok rád, ale přiznávám, že zrovna Generalskie vůbec nedávám.

Na aukro občas jsou. Ale oproto klasickému pouzdru, Komandirkým jsou takové nějaké menší a to mě zatím vždy odradilo. To je právě to, že to člověk nevidí na živo. Srovnání s primkama je dobrý. Jsou tedy fakt asi menší než běžné kulaté Komandirskie, ale ještě je to ok. Akorád ten design (luneta, zlacení).... :frusty:

• 1 month later...

Mladá není doma, tak se hrabu v hodinkách a koukám, co jsem ještě nenafotil...

(jestli už něco jo, tak sorry)

vlevo 2x Moskva, Zim a Uran - doporučuju na aukri sledovat i velikost hodinek :-)

vpravo 4x Sportivnie; pokud by měl někdo další varianty, myslím, že jsou ještě cca 4, tak bych měl zájem.

post-22024-0-45399400-1374609640_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Zdravím všechny. Také bych se rád podělil o radost z jednoho kousku, který mě dnes donesl jeden bývalý kolega.Jsou to Pobědy kal IM2602 pro mě v dost neobvyklém pouzdru, mimo jiné v perfektním stavu co se týče pochromování a ostrosti hran.Jen sklíčko je dost doškrábané, ale to se dá pořešit.Co mě potěšilo, tak mají i záručák s cenou 23 rublů a datem prodeje z roku 1989.Po vyleštění skla půjdou do krabičky uložit a zakonzervovat.

Omluvte prosím qalitu fotek, ale fotograf ze mě zřejmě nebude

post-15236-0-16893200-1375710548_thumb.jpg

post-15236-0-56847100-1375710563_thumb.jpg

post-15236-0-03781500-1375710575_thumb.jpg

Edited by skodna

to máš pravdu. trochu mě to připomíná rozdíl mezi kal 50/52 a 66.4 /62.4 u primu. hold soudruzi v sssr taky zjistili, že zdobení není pod dýnkem vidět tak pryč s ním a neco ušetříme.