Jump to content

Report z dnesniho drancovani bazaru, zastavaren a příbuzných

Recommended Posts

Poljot ala Patek Philippe

to Podolí je fakt pražskej Klondike

attachicon.gifP1210978.JPG

A další povedená variace na kalibr 2209, tentokrát exportní verze sakumprdum v oceli, 35mm bez korunky.

post-953-0-63583200-1382795720_thumb.jpg

post-953-0-83102500-1382795723_thumb.jpg

post-953-0-88564900-1382795726_thumb.jpg

post-953-0-92172700-1382795729_thumb.jpg

• Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

sundat jde všecičko, takže i totok otázkou ovšem je, jestli to projde bez porušení podstaty podkladu, a to se domnívám, že nikoli k druhé části dotazu: je to stejně buranský tuzing, jako nalepenými ob

a další deluxy, tentokrát ve verzi pro vnitřní trh SSSR

post-953-0-55133900-1383419227_thumb.jpg

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tohle jsem dneska koupil, sice je to bezcenný a vlastně k ničemu, jak mě upozorňovala manželka, ale je to krásný.

Manzelka tomu nerozumi,taky mam tyhle veci rad.Nedavno jsem si pritahnul starej naramkovej kompas a hloubkomer,taky k nicemu,ale je to hezky..a hotovo.

Tak jsem dneska nečekaně dostal něco od rodičů. Slavy, dámské poljoty a jako bonus moje primky, který jsem měl za ztracené. A všechno tiká.

Z lava doprava su tie hodinky takto:Vostok 2603,Zvezda,Prim.No Slava,no Pojot.

Tyto stopky je pro mě krásná vzpomínka na hodiny tělesné výchovy na ZDŠ   :clap: .

Jen si myslím,že by v krabičce měl být ještě plochý klíč na otvírání zadního víčka.Já ho tam mám,je tam na něj uděláno místo. 

Takhle vypadá ten kus plechu na otevírání víčka.

post-967-0-74200500-1387643884_thumb.jpg

Z lava doprava su tie hodinky takto:Vostok 2603,Zvezda,Prim.No Slava,no Pojot.

Ty dámský mají skutečně na ciferníku napsáno zvězda, skrz sklo to vidět nebylo, ale ty žlutý mají napsáno čajka. Ale já se zase až tak v těhle starých rusácích nevyznám.

Takhle vypadá ten kus plechu na otevírání víčka.

No jo, takovýhle v polystyrenu s klíčkem tam byli taky, ale vypadali opotřebovaněji jak ty ve dřevě. A klíček na ty co jsem vzal nepasoval. Měli rozdílný dýnka. Nejlepší by bylo vzít oboje, ale nebyl jsem tam sám a to držkování.... Tak jsem tam ty v polystyrenu nechal i s klíčkem. Bohužel

. Ještě mě tak napadá, ta stupnice do sta, ta se jak používá? Že by setiny? Ale jak je přečíst?

Já, když jsem si udělal výlet do Brna na Cejl do zastaváren, tak jsem nenašel ani prd. Pár prodavačů mi řeklo, že to vždycky skupuje jeden z nich (sběratel) a že nemám prý šanci  :frusty:

Ty dámský mají skutečně na ciferníku napsáno zvězda, skrz sklo to vidět nebylo, ale ty žlutý mají napsáno čajka. Ale já se zase až tak v těhle starých rusácích nevyznám.

Tie zlate su 100% Vostok 2603 ,stroj je Pobieda ,narazuvzdorne ulozenie zotrvacky,datum,mimostredna sek rucka.Robil som ich na desiatky.Poznam ich z daleka.Napisane mozu mat aj Chaika vynimocne.Rusi pisali na jeden druh aj viac znaciek.

Tie zlate su 100% Vostok 2603 ,stroj je Pobieda ,narazuvzdorne ulozenie zotrvacky,datum,mimostredna sek rucka.Robil som ich na desiatky.Poznam ich z daleka.Napisane mozu mat aj Chaika vynimocne.Rusi pisali na jeden druh aj viac znaciek.

však já se nehádám, jsem rád, že vím co mám,a že rusáci jednu věc několikrát pojmenujou mě nepřekvapuje. Spíš by mě zajímalo co s nima, jestli je to něco co stojí za zvláštní péči - asi ne a třeba co s tím ciferníkem, tuším že nic.

taky mám jedny takové zbytečné, úplně k ničemu. Je to super rekvizita když jdeš na nějaké závody. Je to jako když František Šťastný popisoval typického diváka na Tourist Trophy. Placatá čepice, termoska čaje, dalekohled, zápisník a stopky. Vůbec ho nezajímá oficiální výsledek. Sedí někde na mezi a měří časy támhle od té zatáčky k sousedově stodole.

post-2302-0-82285500-1387790217_thumb.jpg

však já se nehádám, jsem rád, že vím co mám,a že rusáci jednu věc několikrát pojmenujou mě nepřekvapuje. Spíš by mě zajímalo co s nima, jestli je to něco co stojí za zvláštní péči - asi ne a třeba co s tím ciferníkem, tuším že nic.

Ked je to Pobieda strojcek,tak tedy aj dobre,spolahlive hodinky.Nad panske hod.Pobieda rusi nemali.Myslim ze to bola licencia swiss,ako Žiguli licencia Fiat.Akurat by to chcelo lepsie puzdro ,co nezozenies uz. Edited by hodinar 1953
  • 2 weeks later...