Jump to content

Report z dnesniho drancovani bazaru, zastavaren a příbuzných

Recommended Posts

• Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

sundat jde všecičko, takže i totok otázkou ovšem je, jestli to projde bez porušení podstaty podkladu, a to se domnívám, že nikoli k druhé části dotazu: je to stejně buranský tuzing, jako nalepenými ob

Je to totiž vyrobeno k příležitosti Rusko-Čínského přátelství :) Ale jsou to čajky tuším. 

:cheers: 

no ale s tím přátelstvím  Ivana a Čanga to bylo kapku složitější, ono přátelství to bylo v šedesátých každodenní slovo. 

Nevím jak komu, ale na mě zrovna tahle čína dělá "přátelský" dojem, čínská meditační hudba ne?

Že to bylo ve skutečnosti s tím vším zaváděním průmyslu v Číně jinak je teď úplně fuk. Takovéhle stroje a v lepším stavu,

no to bych docela uvítal. :lol2:

**

Jo sorry, dost informací a obrázků je tady http://forums.watchuseek.com/f72/chinese-calligraphy-watch-438947.html

a hlavně tady http://www.amchpr.com/   Alberta Chinese Horology museum, řekl bych že se to naučili od švajců stejně slušně jako pod horou Fudži, jen jde o určení a materiály. Řadil bych tak někde mezi ruské a japonské. ten Sea-Gull mi přijde ve špičkovém provedení lepší než Poljot. Nebo ne? :lol2:

Sami pro sebe to dělají good stejně jako Japonci.

**

Servis.

Přidám jedny hodinky od Borata.   Pouzdro je slitina - původně chromovaný,korunka je malá a špatně se natahují. Čekal jsem,

že strojek bude quartz,ale je to Zarja Z2009B. Prezidentská limitka  Kazachstánu i s podpisem k 50.výročí vítězství.

post-4263-0-43997400-1403249654_thumb.jpg

post-4263-0-72413300-1403249662_thumb.jpg

• 4 weeks later...

Jo, jo.. Sputniky, to je dobrá kravinka, která je posouvá cenově asi tak o 1000% dál.... ještě jsem to taky na Aukro nedocenil, abych nějaký získal.

Nedávno šly v jednom konvolutu zhruba za 700? Stačí trošku číhat a věřte, že to stojí za to. :)

No to je pravda. Nedávno se prodaly docela pěkný Spartaky za necelou dvojku. A já zrovna nemohl klikat. Když jsem to pak viděl, málem mi z toho šlehlo...

Tak na 7 tis jsem to vzdal... :( škoda, výsledná cena je darda, ale podle všeho jsou to původní, ranné Oceány, tedy vyrobené pro armádu. Možná dokonce ty Remkovy. :) Pozná se to podle dýnka, menšího nápisu Okean, signace strojku apod. Chjo, už hodně dlouho je moc chci. 

http://aukro.cz/show_item.php?item=4409624768&errmsg=Nab%C3%ADzená+částka+je+př%C3%ADliš+n%C3%ADzká.#tabsAnchor

Dnes jsem v zastavárně v Ostravě na Kuřím rynku viděl Prim diplomat, zlacené pouzdro, v chodu, stav průměrný, za 1000kč. Kdyby někdo sháněl, tak dávám tip.

Tak na 7 tis jsem to vzdal... :( škoda, výsledná cena je darda, ale podle všeho jsou to původní, ranné Oceány, tedy vyrobené pro armádu. Možná dokonce ty Remkovy. :) Pozná se to podle dýnka, menšího nápisu Okean, signace strojku apod. Chjo, už hodně dlouho je moc chci. 

http://aukro.cz/show_item.php?item=4409624768&errmsg=Nab%C3%ADzená+částka+je+př%C3%ADliš+n%C3%ADzká.#tabsAnchor

cena je solid, to je dobře páč je vidět s cítit že se nejedná o jakýkoliv šunt, sorry.

**

• 1 month later...

Zdravím, také se pochlubím s novým přírustkem. Na internetové aukci jsem zakoupil NOS Rakety, když jsem viděl fotografie tak mi učarovaly, ve skutečnosti vypadají ještě mnohem lépe.

post-35948-0-00238100-1408732105_thumb.jpg

post-35948-0-62069200-1408732105_thumb.jpg

• 1 month later...