Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

A nebyl moc silnej? Prijde mi ze sila je na urovni Olivy V ...

Ahoj Bob!

chcel by som nadviazat na temu, ze sme pred mojou dovolenkou riesili, ze mam zaujem o Oliva doutniky. Vtedy si spominal, ze cakas zasielku. Ja uz teraz budem v Prahe a budem rad, ked mi pomozes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo myslim ze to bolo nejak  okolo  300kc .... (americka klasika ... v nom xxx roznych letakov , priloh ,atd  :-)))  takze celkom hruby casak spolu s prislusenstvom ...

 

jj dobry napad s tou Kubou , uz si premyslel co hlavne budes brat do zasoby ?  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

cigar afficionado     maju bezne v  tescu   ......  :-)

Vdaka, je to mozne, nepatral som po inom zdroji, kedze som uz rozbehol jednanie s Bobom.

Tam mam istotu, ze mi dobre poradi aj ine specialitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

tak dnes mi Bob odovzda prvu skusobnu dodavku Oliva!

za chvilu mame zraz a uz sa na to fakt tesim, mal som sice nejake nesmele pokusy, ale takto pod vedenim odbornika si chcem pre seba po 20 rokoch zmenit znacku!!!  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud tam budes tak mi ho prosim vem, zaplatim ti ho az se uvidime, Kubu asi budu resit az tak nekdy na jare, v lete, ted mam momentalne jiny vydaje :-)

 

Btw dnes prijemnej pokec s Maxigabrielg o doutnicich a vsem moznem, bohuzel v nekurackem prostredi takze na doutnase nedoslo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj , maxigabrielg .....

 

fuuu   , tak to bude pekna zmena , otazka ci prijemna alebo nie , jako dat hned  z Don diega  trebars Olivu V belicoso , hmm to bude trosku vystraseny :-)))

 

ale rozmyslam , ze by nebolo zle  dat niekedy taky OLIVA maraton z humidoru :

 

Oliva connictecut ---> Oliva G --> Oliva O ---> Oliva O maduro ---> Oliva V ----> Oliva V melanio ---> Oliva V melanio maduro

 

tu je sice x priaznivcov Olivy V  ale  taka sungrown Oliva O  je tiez vyborna , viacej cokoladova ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...