Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Aby som to uviedol na spravnu mieru. Ono jeden aj druhy cutter co som zahodil odstrihli zopar desiatok cigar (ten druhy skor tak 10, nie desiatky). Ale staci jedna znicena aby si clovek uvedomil ze je to nezmysel (pri cene dobrej cigary). O tom Xikare som cital len dobre veci tak som si povedal ze ked to nejde inak, bude to cesta. Ten aktualny od Boba ale striha velmi pekne a bez odporu, takze este vydrzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim potvrdit ze ten ultra slim co jsem koupil v Dortmundu striha fajn, ja si koupil do komba ke cutteru Drew Estate (perfect cutter system) jeste Colibri za 630,- a je fajn, zejmena kdyz clovek potrebuje strihnout torpedo ze :lol2:

 

post-22496-0-50241700-1452778102_thumb.jpeg

 

post-22496-0-31611800-1452778227_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ve vedlejším vlákně někdo řešil kvalitu cutteru - dlouho jsem fungoval s plastovým šidítkem za 40 korun, všechno jsem ve finále zvládnul, žádný doutník jsem nezničil, ale každé střihnutí bylo dost nekomfortní. Nedávno jsem z USA (Cuban Crafters) objednal Perfect Cutter (stojí asi 15 dolarů, ve dvou to s poštovným vyšlo na 500,-/ks) a nedokážu si představit, v čem by jakýkoli cutter mohl být lepší. Dát litr za Xikar mi přijde šílené. Tady nemusím řešit, kolik toho šmiknu - pokaždé je to opravdu perfect cut. A samotné čepele jsou tak ostré a kvalitní, že doutníkem projdou naprosto bez odporu. Jako bonus tam je doživotní záruka - při nespokojenosti pošlu k výrobci a on zašle nový. Což je u nás celkem irelevantní, když poštovné vyjde dráž než vlastní cutter.

to jsem byl ja;) jdu trosku proti proudu a když jsem si spočítal, ze levněj cutter zdevastuje doutník, kterej je min 2x dražší došlo mi ze Xikar pokud ho rozpocitam do toho co zatím odstrihal, tak je za hubičku včetně doživotní záruky. Pak dej vědět co ta tvá akvizice po 50 doutnicich, to me zajímá .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bob: Na moje torpédo tak akorát. V nejhoším si ho můžeš fiknout dvakrát :)

 

@vwtyp11: To já došel k naprosto stejnýmu závěru - levnej cutter nemá smysl. 50 doutníků mi bude chvíli trvat, ale cutter jsem bral na doporučení Brayna Glynna (Cigar Obession) a ten tvrdil, že ani po stovkách doutníků nemá potřebu ho ani nechat brousit/vyměnit, natož ho nahradit cutterem jiným. V tomhle ohledu jsem myslel, že nemá cenu za cutter utrácet víc - ne že by to nemělo smysl vůbec a stačil nějakej plasťák za pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem tenhle (byl ve vánoční slevě a ještě dávají slevu při nákupu alespoň 2ks). Ale stejnou službu pravděpodobě udělá každý typ, který má v názvu "Perfect cutter" - ať už ty dražší zdobené, tak ten levnější s plastovým tělem.

 

http://www.cubancrafters.com/cuban-crafters-perfect-cutters-cigar-cutter-cuts-the-exact-amount-all-ring-gauges/

 

Bohužel jsem ho nenašel nikde rozumně dostupný, takže pošta nakonec vyšla dráž než cutter, ale pořád výrazně levnější než třeba Xikar. Ten "mechanismus" je příjemný jednak v tom, že opravdu odstřihnu kolik mám a nemusím to nijak štelovat a navíc neudělám bordel s odstřihnutým tabákem - vyklepnu ho až opětovným otevřením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfect cutter od Cuban Crafters se da zaradit kvalitou k Xikaru a Colibri. Kamarad ho ma 3 roky a porad striha stejne. Ten "slepej" od drew estate jsem intenzivne pouzival 5 mesicu, takze cca 300 doutniku a take porad striha super, ale tam je retail cca 25 usd, takze o levnym cutteru se neda moc mluvit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem tenhle (byl ve vánoční slevě a ještě dávají slevu při nákupu alespoň 2ks). Ale stejnou službu pravděpodobě udělá každý typ, který má v názvu "Perfect cutter" - ať už ty dražší zdobené, tak ten levnější s plastovým tělem.

 

http://www.cubancrafters.com/cuban-crafters-perfect-cutters-cigar-cutter-cuts-the-exact-amount-all-ring-gauges/

 

Bohužel jsem ho nenašel nikde rozumně dostupný, takže pošta nakonec vyšla dráž než cutter, ale pořád výrazně levnější než třeba Xikar. Ten "mechanismus" je příjemný jednak v tom, že opravdu odstřihnu kolik mám a nemusím to nijak štelovat a navíc neudělám bordel s odstřihnutým tabákem - vyklepnu ho až opětovným otevřením.

Jo, tak na ten už jsem koukal taky, ale jak píšeš poštovný je dražší než samotnej cutter, a celý to vyjde cca na litr :death: . Jinak používám levný plastový, jak to začne stříhat hůř vyhazuju a kupuju nový, n.s.re mě, když ho někde zapomenu.. Při mojí frekvenci kouření by mi ten od Cuban Crafters vydržel do smrti. :lol2:

Z dorazem mají třeba tady, ale nevím, jak to moc je to kvalitní: http://doutniky-rb.cz/orezavace-cuttery/orezavac-doutniku-angelo-easycut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Pealu na bohdalci maji jeste par kousku od Colibri, cuttery - motylky za 630,- a maji jeste asi 2-3 zapalovace s 30% slevou - posledni kusy

Ja vcera poridil tento z 1200 na 700post-22496-0-80686500-1452853319_thumb.jpegpost-22496-0-45961000-1452853328_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi vybral Zdenek - kamos, model Astoria - tripple jet s integrovanym cutterem za 600 z 1600 protoze jim pry upadl na zem, na zapalovaci ale nebylo nic videt, uplne perfektni.

 

Maj tam Torque za 460,- z 850,-

 

a jeste jeden, ale ten vypada jak Zippo a je tam sleva jen asi 150,-

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...