Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

 

Zdravim, doporučte mi prosím nějaký dobrý "začátečnický" doutník nejlépe od Boba. Tatík má narozeniny a rád bych pro nás něco objednal, jen jsme v podstatě nikdy pořádný doutník nekouřili, tak aby jsme se z toho nepotento

Oliva Connecticut reserve, Undercrown Shade (aj ked podla mna je na uplneho zaciatocnika dost silny), San Lotano Connecticut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabice jsou asi pravý, známky taky. Bohužel známky (nejsou nalepený na krabicích) jsou podle kódu od Romeo y Juliet, takže asi tak ...
Známej to přivezl z Kuby, kde to koupil "od lidí co u nich bydlel". Asi to nemá cenu řešit a má to vyhulit ve stodole, že jo? :)

post-14036-0-82774900-1472119742_thumb.jpg

post-14036-0-56815800-1472119755_thumb.jpg

post-14036-0-79709100-1472119764_thumb.jpg

post-14036-0-71500400-1472119773_thumb.jpg

post-14036-0-48866100-1472119782_thumb.jpg

post-14036-0-52390700-1472119793_thumb.jpg

post-14036-0-95270600-1472119803_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Pavlucha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... já jsem absolutní laik, co najdu na webu je jediný, co jsem schopnej zjistit. Proto se ptám tady. Co je s ringama?

já sem doutníkovej padawan, ale očekával bych že otevřeš tu krabici a ty ringy budou všechny v lajně ve stejné výšce

 

Klavně celkově kvalita krycích listů a jejich barva....

ta barva mě taky napadla, ale při poslednim dejchánku ste rozebírali že i u jinejch značek to je teď s barvou špatný

Upraveno uživatelem MJ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to faky, nesedi kod, ringy nakrivo, strasna kvalita doutniku, jine barvy, historie nakupu, urcite i cena byla nesmyslne nizka (tipuju okolo 1300 za celou krabici ...)

Nema cenu to resit, jackpot se nekona

Ale kourit urcite pujdou

 

Urcite pokud je chces dat do humidoru udelej 2 dny v lednici 3 dny v mrazaku a 2 dny v lednici, krabice poradne zaigelitovane

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stopro "pravé doutníky od bratrance, který dělá ve fabrice a propašoval je ven". Můžou to být normálně kouřitelné doutníky (i když budou přeschlé až běda), ale taky to může být tabáková drť z podlahy fabriky, plná chlupů, hlíny, krysích bobků apod. Minimálně bych z každé krabice jeden rozpitval a podíval se, co se v něm skrývá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Stopro "pravé doutníky od bratrance, který dělá ve fabrice a propašoval je ven". Můžou to být normálně kouřitelné doutníky (i když budou přeschlé až běda), ale taky to může být tabáková drť z podlahy fabriky, plná chlupů, hlíny, krysích bobků apod. Minimálně bych z každé krabice jeden rozpitval a podíval se, co se v něm skrývá...

To ze nekdy nejakej amík, koupil mexický fejky a prezentoval to na YouTube, neznamená, ze fejkovy doutníky z Kuby jsou plný nehtů vlasu a krysich hovinek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...