Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Jo to mas pravdu, uz asi 3 roky jsou limitky Double Toro, udajne je to v nemecku a holandsku nejprodavanejsi vitola

Uvital bych nejakou Diademu nebo klidne pbyc toro 6x52

Kazdopadne nastal logisticky zadrhel tak tyhle limitky budou az nekdy za 10 dni :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci neměli jste někdo Macarena Corona ? Hledal jsem něco za Credita /pro kamarády na nenáročné kouření :-)  / a nevypadají zle podle recenze    http://www.cigars.estranky.cz/clanky/longfillery/macarena-corona---robusto---big-robusto.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohus = prukopnik slepych ulicek :-)

 

Mexicky doutniky se moc kourit nedaji, jedinej tabak z Mexika kterej stoji za zminku je San Andres, zbytek se musi doplnit necim z jiny zeme. 

Kup si na Black Friday u me ty Costa Bataliony, jeden kus te vyjde na 33,60 Kč

 

Lord je dobra, je to hodne jemny Melanio, skoda te obri vitoly a ceny :-(

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zkusil tu Macarenu Corona,není no špatné kouření.Ze začátku trošku se ty chutě hádají,nejlepší ze mě zdál až kolem půlky,místy trošku pikantní /ostřejší/ a ne nepříjemně.Potom na spravení chutě jedno cigarillo od Boba a to hne LP  a to je jiná Liga :-)  Krásně hladký v chuti,uhlazené,zkrátka vymazlené cigarillo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mohu na takové nenáročné kouření battaliony vřele doporučit,ty macareny jsem před časem zkusil a Battalion mi vychází rozhodne lépe.Zkusil jsem všechny tři velikosti,xl robusto,robusto,coronu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...