Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Tak corona, celkem sila :-) cejtim ho, coz se mi moc casto nestava, doba koureni neuveritelna, 2:10 a jeste kourim.

Chut vyrazna a silna, zajimavy. Skoda ze u nas nikdy nebude, da se koupit v Holandsku - Cigaragua za 7 Eur

 

Co ten Padron? To muze byt zajimavy pokoureni. Ja mam doma ten z limitovanyho humidoru uz asi 2 roky, musim ho letos dat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padron nezklamal, byl opet spickovy, No.90 je pecka, troufnu si rict v Maduru lepší. Limitka z 50th humidoru je dobra, ale na me dlouha a pak uz silna.

 

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice ne dnes ani včera, ale již v úterý na pošramocené nervy ...

A jak sme se shodli tady s panem velkostatkářem míbo-u . Ten cedr udělá velké kouzlo ... Jak na vůni, tak chuť ....

pořad hledám na Bolivar celkově aspoň malý zápor. Jen že, NIC :0/ :0D

post-35752-0-58069300-1528018547_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, Bolivar je z Cuba produkce a i celkové, pro mě nejlepší ... Až tak, že je vůbec moje první značka, kde to beru dá se říct po boxech :0D

 

Tenhle Puch, je taky sladkého typu??? Znám jen ten se zelenou tubou, tento šedivý typ vidím poprvé :0/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše mam ze zahraničí, když se ponoris na nějaká zahraniční fóra o cuban cigars najdeš tam o tom neco.

Ja měl třeba náhodou štěstí v Norimberku, kdy jsem na blind zkoušel trafiku a pan říká? no neco bych tu měl?

A koukám jako výr velký a pan drží box Cohiba z 2011 a říká ?na netu dostanu hned 1200?, ale to nedělám, das mi cenu na kolku a 15%??

No co bys udelal ty lobbere:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ???....... Nic :0D :0D :0D slušně poděkoval a odešel .... Cohibu totiž nekouřila :0D . Toš tak :0D

 

Jo, bejt to RyJ, Bolivar, HOYOdM, RA tak to by byla jiná báseň :0D

Ale je fakt, že tyhle vystařený kousky , jak se tu říká : pro mě by jich byla škoda :0/ :0D

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me ta Kuba zase nastvala dneska, dve krabice pro kamarada z Tabak Investu, jedna plesniva a druha rozrizly/praskly doutnik. 

Fakt to nechapu co je to za diletanty, predesilam ze obe krabice byly z oficielniho zdroje a zapecetene, pak se nekdo muze divit ze tu Kubu nechci prodavat, z pohledu prodejce je to fakt vic problemu nez uzitku

 

post-22496-0-87434600-1528232419_thumb.jpegpost-22496-0-01080600-1528232438_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

několik detailu mne zarazí bobe:)

Ten první, ze si kupuješ Kubu-ty který v x postech nepostujes nic jiného nez nekubanskou produkci...a predstavujes rádoby militantniho zastánce nekubanske produkce - což se da lehce pochopit s ohledem na tvé obchodní zájmy a směrování jak tvého podnikání tak tohodle prodejního vlákna

Tim druhym detailem je, ze jako obchodník s nekubanskou produkci - hanis Kubu, ale tabakinvest nazýván kamarády a ani v nejmenším se nepokousis najít chybu u nich, a víme( vícekrát se o tom psalo), ze tyto problémy se u nich vyskytují...mimo to nerikas vůbec nic o staří boxu - osobne u bych u tabakinvestu nekoupil ani sirku...

Tím třetím detailem je, ze pokud se tento thread/vlákno nedejboze začne ubírat směrem ke kultivovanemu koureni a celosvětově uznávané kubánské produkci, nedej bože k informacím o archivních kouscich/ což je světově velmi zajímavé téma a opravdový sport - hledání starých boxů- ihned jako marketer nekubanske produkce přispěchas se zaručenou informaci o tom ?jak to stoji za hovno? :D

Tím čtvrtým detailem je, ze mne zarazí, ba fascinuje, ze to mas za potrebí - ty nejlepší salesman nejlepších a nejslavnějších doutníků, ze kterých si znalci sedají na prdel a damam kalhotky samovolně sklouzavaji po stihlych stehnech ke kotnikum a ony se vydávají napospas :D

Ted lze dle scénářů z doby minule možno jest očekávat útok nohsledu, kteří slepe kouric nekubandkou produkci platí za toto velmi podobnou cenu jako jiní za tu Kubanskou, jejímž militantnim příznivcem jsem já, který vaši nechuť ke Kubě respektuje tím, ze vás ve vlakne ?cigars/doutníky? již dávno nemasiruje oslavnymi výkřiky typu ?kupuj u fidela?

Az s podivem se lze prolistovat o několik stránek zpet kdy se zde dalo diskutovat nad doutníky a bylo zde více či méně rovnoměrně zastoupeno vše a jak si může i lehce zmanipulovany člen všimnout někteří sem již neprispivaji neboť toto prodejně marketingové vlákno nekubanske produkce je neví podobného jako thread ?petrolhead? s postupným prerodem v tlachání typu ?to eReSo v dehtu, folii a na hlinach čipnuty na 145 kw je echt fofr kára?

Ted čekám, ze každy kdo si kupuje za kilo strojovou RaJ povstane se zaručenou informaci, ze ta Kuba fakt za to hovno stojí :D a jemu tenkrát nehorela ani ta jiná strojovky za kilopade ani tři roky spatne skladovany doutnik Hecho en Cuba, který koupil v prvotním zápalu kdesi kdysi v brne... a počítám, ze první bude ten chytrej slovák co rozumí všemu, všemu a všemu...

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi to spatne precetl, koupil jsem Tabak Investu coz je oficielni zdroj pro CR, SR, HU doutniky pro kamarada (FraK) a takhle to dopadlo. Ty fotky jsem pro tvoje info nedelal ja, ale Franta, ja mu predal zapeceteny boxy, nenapadlo me to kontrolovat, bohuzel. Ja prece pisu ze jsou to diletanti - Tabak Invest, ale bohuzel myslim ze je to tak 50/50, Tabak Invest to ma pravdepodobne prevlhceny a na Kube daji do krabice klidne i poskozeny doutniky, pripadne mokry, ktery neprojdou dostatecne dlouhym cyklem v "odpocivaci" mistnosti.

 

Ja opravdu Kubu nekourim, protoze me nebavi, proto nedavam zadny fotky s Kubou, jak sis mohl mozna kdysi vsimnout v ostatnim prodeji vsech zbytku Kuby co jsem mel jsem se zbavil. A neni to zadna reakce na tvoje posty. Proste se to opravdu stalo vcera a jsem nastvanej ze budu muset z duvodu ze je nekdo diletant to opet resit, reklamovat, vracet, vymenovat. Robusto v cenove hladine okolo 300 Kc by proste podel me melo vyopadat jinak. A tvoje militantni zastavani Kuby a popirani jakychkoli problemu s  kvalitou je mirne receno neduveryhodny.

 

Mimochodem ten archiv jak tu rikas je opravdu dobrej, ale jeden z duvodu take bude to ze pred 10 lety ty doutniky byly uplne o necem jinym nez jsou ted. 

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...