Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Dobre počtení, povím vam. Jsem velkym milovnikem kubanskych doutniku, prokouril jsem mraky doutniku z ruznych zemi, znacek, velikosti a v konecnem dusledku mam nejradeji kubu. Ac obcas, opakuji občas se stane, ze je kubansky doutnik praskly ci plesnivy, tak musim rici, ze i nikaragujske doutniky nejmenovanych značek maji obcas stejne problemy. Praskani kryciho listů především doutniku bez celofanu maji tento problem. Projdou mi denně desitky az stovky doutniku pod rukama, vim tedy trochu o cem mluvim. Jak napsal lobber nakonec si vyberte kazdy co komu chutna . Jdu si zapalit Partagas Serie E No.2 nebo Hoyo San Juan.. jeste uvidím

 

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi rekni to by me zajimalo, ty kterej Kuby z prodejcu prodas asi nejvic mimo Hati, fakt nemas problem s kvalitou? Ja to z duvodu problemu prestal na webu prodavat, proste bud budu zakaznikum prodavat i ty spatny z kazdy krabice, nebo to protridim a pak ty spatny sam vykourim a profit je pryc. Obe situace celkem naprd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za minuly mesic prodej cca 1500ks kubanskych doutniku, dnes dovezeno na reklamaci 4ks doutniku z tech 1500ks. Je fakt, ze kazdy box procházím a drzim pro případ praskleho listu dalsi boxy, aby slo k zakaznikovy v top stavu. Co se tyce nasledneho reseni riznutych kolku se zakazniky je obcas trochu problém, ale pro udržení dobre kvality nezbytne, pozor nejen u kuby, zakaznici nakonec uznaji, ze radeji riznuty kolek a doutniky ok. Jinak za tyden ? na Kubu .
A propo... Ty si ted někde valis sunky a ja od Tebe potřebuji poslat doutnici
 

Upraveno uživatelem miba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vis, jednou si clovek udela prodlouzenej vikend a hned je vse vzhuru nohama, jen za cestu po D1 jsem mel 14 mailu.

 

Tak to chapu, pri takovym objemu se to vyplati. Ja tedy mel horsi zkusenosti, v podstate byl nejakej problem v kazdym nebo kazdym druhym boxu. Ja jsem se podival na cisla, ten obrat co jsi mel za mesic ja mel za rok, tak jsem si rekl ze mi to za to nestoji, navic to v tech celkovejch cislech ani neni poznat ze jsem se na to vykaslal. Sem tam prodam cely boxy, ale na kusovky uz kaslu.

 

post-22496-0-39109700-1528399490_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak ted te sezerou :D

Jen do me , ale clovek kourici doutniky prece nemuze byt zly , je to preci o pohode a klidu.

Bobe ted me napada, vozis do investu cokoladu a jine dobroty doufam, pak je tam jiný pristup. Třeba by Ti nedávali boxy z nejakeho prevlhceneho kouta .

 

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me chutna, ale Kuba to neni :lol2: 

Je to klasika od Fernandeze, hutna chut a koreni, stredni sila

Proste dobrej Nikaragujskej blend.

 

Ja v davani uplatku moc dobrej nejsem, radsi je beru :-))

Me proste nadzvedlo ze z 20 doutniku je jich 11 na reklamaci, to uz je moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me chutna, ale Kuba to neni 2:

Je to klasika od Fernandeze, hutna chut a koreni, stredni sila

Proste dobrej Nikaragujskej blend.

 

Ja v davani uplatku moc dobrej nejsem, radsi je beru :-))

Me proste nadzvedlo ze z 20 doutniku je jich 11 na reklamaci, to uz je moc

S tim naprosto souhlasím, 11 z 20, bych se taky vztekal. O to vic, kdyz bych je předal nic netušíc zakaznikovi.

Furii o víkendu zkusím.

 

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se nikoho dotknout,doutníky kouřím doplňkově /k dýmce a málo/ ,ale i ta "strojovka" u Boba za kilo /oliva/ byla lepší jak ta strojová Kuba o které píše Vwtyp.Raději si dám Papas Fritas než nějaké echtově utáhlé strojové Kuby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se nikoho dotknout,doutníky kouřím doplňkově /k dýmce a málo/ ,ale i ta "strojovka" u Boba za kilo /oliva/ byla lepší jak ta strojová Kuba o které píše Vwtyp.Raději si dám Papas Fritas než nějaké echtově utáhlé strojové Kuby.

Bohusu? Připouštím, ze o Strojovce za kilo se vyjadřuji posměšně, neb tvrdím, ze tento produkt je nesprávně po prvotním zápalu ?tak a ted budu kourit doutníky?, přirovnáván k ručně balenym doutnikum z jiných destinaci, a doprovázen oslavnymi výkřiky typu?raději nějací papas fritas nez Kubu?

Což pokud dobre chápu tvuj post, činíš prave ted i ty :D

?Volte maznaka-Losna je vůl?

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že nikdo nebude Mibu "žrát" má své zkušenosti a své názory, které vyjádřil kultivovaně a neagresivně. 

Rád bych tomu všemu věřil, ale mám také své zkušenosti a názory.

Já mu neberu ty jeho, om my snad nebude brát ty moje a to je celé. Každému, co jeho jest .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně nikomu neberu jeho nazory Setkavam se spoustou kuraku, co jsou zastanci ci odpůrci kuby a nechavame me to ledove klidnym. Jdu si zapalit...pěkný den všem.

 

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak.. raději sundal . Byl totiz napraskly, viz foto a nebudu radeji jmenovat nikaragujskou znacku, abych neposkodil dobre jmeno f629ebae1247105fb3430b75ab1d8af8.jpg

 

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...