Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Tříleté výročí s mojí spřízněnou duší a zároveň první vzorek od Boba Oliva V Figurado Díky Bobe, je to lahůdka, už se nemůžu dočkat, až ochutnám Privadu 6f6e614983230131d3c4e33e5f2647bf.jpg

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Partagas Aristocrats.

Bolo ju treba poriadne rozmasirovat lebo tah na sucho daval tusit ze to sranda nebude. Ale nastastie to pomohlo a taha dobre. Na zaciatku ma prekvapila drsnostou chuti, po par tahoch sa to uhladilo a vsetko je v najlepsom poriadku. Chut - tabak, koza.

post-11289-0-06324700-1562361248_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobe jaka je ta limitka V melanio ?

 

bol som hodit ockom v excalibur city

 

a na zaplakanie ...

 

najlepsi for su Padrony ... sama plesen

 

kubanske kvalita hruza na n-tu , ale vyber je :-)))

 

ked narazite na balenie ktore prave otvaraju tak sa da aj vybrat...

 

quai d'orsay no.54 - celkom ujde, jemny vanilkovo cedrovy, smetanova kava produckia dymu lepsi priemer pohodovy doutnik

 

H.Upmann Conn. B - vecsi braska Acka , DNA tam je stejna ale na Acko kvalitativne to uplne nie je...

 

RA LE2015 - dobry dobry, kryci list tmavy olejnaty, hutnejsie chute s primesov tmavej cokolady :-)

 

 

post-37960-0-00669800-1563135761_thumb.jpgpost-37960-0-73619300-1563135775_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cohiba Maduro 5 Secretos

Na sucho tah tragedia, po 5 min masazi to ako-tak slo. Ale bal som sa ze ju prasknem. Je brutalne utiahnuta. Horenie OK, po zapaleni tah slabsi ale da sa.

Chut velmi velmi fajn, hutna, plna, kava, kakao... este keby ten tah bol optimalny tak je z toho Melanio Maduro :lol2:

post-11289-0-55611100-1563395254_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update cca z polovice horenia:

Tah: tragedia (4-)

Horenie: takmer tragedia (3-)

Chut: naozaj excelentna, ale trapenie sa s cigarou ten zazitok trocha zhorsuje.

Som presvedceny ze problem nieje v skladovani, cigara je pruzna, myslim ze presne ako ma byt. Ale je utiahnuta ako prasa, niekto by sa mal naucit ako vyrabat cigary :(.

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...