Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Jo jo, raději rozbalit a zkontrolovat. Kolek máš totiž nalepený blbě, rozuměj v rozporu s pokyny pro verifikaci. Blíže viz habanos.com. To, co je pod ním je patrně kolek transportní, ale to bys jako zkušený kubánec měl vědět. Ten je taky nalepenej blbě. Skupina čísel (jedna) nikoli nyní používané dvě, svědčí o starší verzi kolku. Tak pátrej 🙂

Hlavně ať je vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite:) 

To je dáno tím, ze 5th avenue, dodávané zboží, kontroluje v rámci habanos expedice, pod svými pravidly. Jedna se o provereneho samostatného dodavatele ve spolupráci s habanos sa. 

Zalozeno Villigerem v roce 1989 jako první join venture pro import do D. Ale to předpokládám vis, případně více zde:

https://www.5thavenue.de/

 

CE7ECAA4-13A4-43D3-8092-4A5DC449D6C0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli 5th avenue může v rámci svých kontrolních postupů ovlivnit blbě nalepenej kubánskej kolek je silně polemická otázka, ale co už. Napsal jsem, co je na té krabici neobvyklé, a nepochybuji, že si pro sebe (potažmo okolí) zdůvodníš, že to tak má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Folkswágne, napsal jsem:

Jo jo, raději rozbalit a zkontrolovat. Kolek máš totiž nalepený blbě, rozuměj v rozporu s pokyny pro verifikaci. Blíže viz habanos.com. To, co je pod ním je patrně kolek transportní, ale to bys jako zkušený kubánec měl vědět. Ten je taky nalepenej blbě. Skupina čísel (jedna) nikoli nyní používané dvě, svědčí o starší verzi kolku. Tak pátrej 🙂

Hlavně ať je vše OK.

Můžeš mi na Tebou postovaných a tolik adorovaných stránkách tedy formou citace či odkazu označit konkrétní proceduru, která zabrání, aby Kubánec nalepil kolek blbě, a ono to neprošlo dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Bert napsal:

Můžeš mi na Tebou postovaných a tolik adorovaných stránkách tedy formou citace či odkazu označit konkrétní proceduru, která zabrání, aby Kubánec nalepil kolek blbě, a ono to neprošlo dál?

Tak co, zkusíš na tu otázku (v konsekvencích toho, co jsi psal dříve) odpovědět, nebo budeš jenom žvanit a psát smajlíky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roberte, zda se mi, ze komunikace na urovni jak ji ty zkousis eskalovat, nema mnoho docineni s doutníky.

Smajliky používáš jen ty, pokud dobre vidim...

komolenim mého uživatelského nicku, jsi to ty kdo posunul tuhle diskuzi do úrovně, v níž chybí již pouze oblíbená formulace  “nerozumíš psanému textu”.

Ale k tvému utocnemu dotazu, mohu v prvním kroku odkázat na web https://www.cigarworld.de/zigarren/cuba/montecristo-linea-1935-dumas-90014664_34732 kde je vše stejne. Poprosím te tedy roberte o podložení tvého úsudku proč by to tak byti nemelo nebo mi muzes formou citace či odkazu na tebou adorovsnych stránkách popsat proceduru, která bráni lidskému faktoru udělat chybu.

pak muzeme v diskuzi, plodné, bez osobních invektiv pokracovat. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...