Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Neboj, už jsem si předpřipravil vícero “čestných prohlášení”. Pro každý případ nechal zalaminovat 😂. Tak že já jsem v klidu .... Kdyby to nepomohlo, vytáhnu pracovní průkaz .... A prostě jdu do služby pěšky - a abych si 30km cestu zpříjemnil, vzal jsem si na cestu kamaráda doutníka a kamarádku whisky/ruma ☝️😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Lobber napsal:

Neboj, už jsem si předpřipravil vícero “čestných prohlášení”. Pro každý případ nechal zalaminovat 😂. Tak že já jsem v klidu .... Kdyby to nepomohlo, vytáhnu pracovní průkaz .... A prostě jdu do služby pěšky - a abych si 30km cestu zpříjemnil, vzal jsem si na cestu kamaráda doutníka a kamarádku whisky/ruma ☝️😂

Dobrá zpráva... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj , hned ráno ty batmany čekám na pomezí krajů :0D ... To abych vyjel o hodinu dřív .... Jelikož to bude kolona jak do tuzexu .... Nedopiju kaffee a nedokouřím cigaro na benzince a budou mě lustrovat .... A to mám  jako krajan Vysočiny ještě značku s Hčkem ☝️😂 To budu stát hodně často 😂

před 3 hodinami, MAT71 napsal:

Dobrá zpráva... 😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, nebóóój - nepřekročil jsem hranice obce :0D Jsem velice zodpovědný :0D 

dnes jsem měl štěstí - kopl jsem si zákopový prsten SS , odznak pro osvědčené řidiče a “kolečko” minci  . 
a k tomu 90kč ☝️🤣 

A jo, hledám jen tak pro zábavu - historii mám rád a tohle je takové příjemné zpestření... A ke všemu jsi v klidné přírodě :0) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Lobber napsal:

Mno, nebóóój - nepřekročil jsem hranice obce :0D Jsem velice zodpovědný :0D 

dnes jsem měl štěstí - kopl jsem si zákopový prsten SS , odznak pro osvědčené řidiče a “kolečko” minci  . 
a k tomu 90kč ☝️🤣 

A jo, hledám jen tak pro zábavu - historii mám rád a tohle je takové příjemné zpestření... A ke všemu jsi v klidné přírodě :0) 

Tak to čučím teda, to je vášeň, něco jako rybaření... 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle “urážka” již není aktuální :0D 

zavezeš na 500 + metrů.... A můžeš mít svým způsobem jungle party ☝️🤣 
A né, zas tak moc to nežeru.... po práci se zajedu když je nálada projít na kudličku  .... A ročně v globálu maximálně 4x +-7 dni kapr .... Víc prostě nestíhám ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...