Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Lobber napsal:

Mno, nebóóój - nepřekročil jsem hranice obce :0D Jsem velice zodpovědný :0D 

dnes jsem měl štěstí - kopl jsem si zákopový prsten SS , odznak pro osvědčené řidiče a “kolečko” minci  . 
a k tomu 90kč ☝️🤣 

A jo, hledám jen tak pro zábavu - historii mám rád a tohle je takové příjemné zpestření... A ke všemu jsi v klidné přírodě :0) 

Kousek od nás, v okolí Řikonína a Dolních Louček byla za války v tunelech podzemní továrna, kde se kompletovaly stíhačky Me 109 a stále se tam dají najít parádní kousky. To jen taková malá odbočka k historii.:tank:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz vidim ten orezavac (mam uplne ten stejny), tak pro vsechny, kdo neznaji / memaji doporucim Vckovy

https://www.etrafika.cz/orezavace-na-doutniky/orezavac-na-doutniky-xikar-157bk-vx2-v-cut-cutter-black/

...je to uplna jina liga nez vsechny ty gilotiny. Na oriznuti i na koureni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, simon_magus napsal:

kdyz vidim ten orezavac (mam uplne ten stejny), tak pro vsechny, kdo neznaji / memaji doporucim Vckovy

https://www.etrafika.cz/orezavace-na-doutniky/orezavac-na-doutniky-xikar-157bk-vx2-v-cut-cutter-black/

...je to uplna jina liga nez vsechny ty gilotiny. Na oriznuti i na koureni.

Je fakt, že již nějakou dobu o něm přemýšlím, používá ho i Dr. Malaver, jehož tímto zdravím a možná i on by se mohl podělit o svou zkušenost... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MAT71 napsal:

Je fakt, že již nějakou dobu o něm přemýšlím, používá ho i Dr. Malaver, jehož tímto zdravím a možná i on by se mohl podělit o svou zkušenost... 

Ahoj, taky zdravím. No musím říct, že mně osobně Véčko opravdu vyhovuje. Používám ho hlavně na velikosti Robusto a širší kousky. Třeba u Corony raději neriskuji poškození krycího listu, takže tam jedu klasiku. Za mě vřele doporučuji a jdi do toho!:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Dr.Malaver napsal:

Ahoj, taky zdravím. No musím říct, že mně osobně Véčko opravdu vyhovuje. Používám ho hlavně na velikosti Robusto a širší kousky. Třeba u Corony raději neriskuji poškození krycího listu, takže tam jedu klasiku. Za mě vřele doporučuji a jdi do toho!:thumbsup_anim:

Tak tedy ano, snad mě to posune dál... Díky přátelé. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcko hlavně orezava pořád stejně (používám na vše). Gilotina rychle ztrácí ostrost a mně se ani diamantovym brouskem nedaří ji dostat do super ostrosti. A pak se láme krycí list.

Odesláno z mého J9110 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nějak na tyto cutery zanevřel ....  jeden jsem věnoval, druhý mám mrsknutý v báglu na ryby .... 

hodně používám punch ( jen ta ostrost a kvalita je už k nas***ání ☝️🤣

Ale co mi nesmírně vyhovuje, tak jsou nůžky .... To prostě je dle mě i co se tyče té pákové síly top ... ( ale tady je zas na hovno přeprava ) 

095DD76A-D49F-4A0A-AAD3-25061809F168.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...