Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Lobber napsal:

Jooo, napsal bych “není co” …. Jen že to bych lhal …. Ku*ev*ky hodně jsem si tenhle relax mimo civilizaci v posledním roce oblíbil :0) 

Nemám moc víkendů, ale většinu trávím v lese a taky s dobrým doutníkem. Je nás z fóra víc, s jedním už jsme se našli a občas spolu vyrazíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zni jako dobrej nápad ke spunktováni ChronoCigarBushcrafru ☝️🤣🤣🤣 

před 9 hodinami, Honza.manta napsal:

Nemám moc víkendů, ale většinu trávím v lese a taky s dobrým doutníkem. Je nás z fóra víc, s jedním už jsme se našli a občas spolu vyrazíme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi prosím tě vysvětlit, jak jsi dokázal 7 let nechat doutník v humidoru …. Já mám problém, vydržet cestu z krámu domu …. 🤣 To už není ani o silné vůli …. ale prostě jsi ho tam zapomněl, když jsi ten nepotřebný humi dával na půdu, viď 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lobber napsal:

Můžeš mi prosím tě vysvětlit, jak jsi dokázal 7 let nechat doutník v humidoru …. Já mám problém, vydržet cestu z krámu domu …. 🤣 To už není ani o silné vůli …. ale prostě jsi ho tam zapomněl, když jsi ten nepotřebný humi dával na půdu, viď 🤣

Hele, konkrétně tohoto doutníku jsem koupil krabici...bohužel jsem s nima měl dost problémy, špatně hořely nebo konstrukce špatná tedy upěchovaný a netáhly, přitom je to skvělej doutník. Tak jsem zbytek asi 10ks nechal odležet jesi jim to pomůže, tak je tahám postupně...tedy už mi zbýva 1ks. Opravdu je to znát, ten včera byl dokonalej málem jsem si upálil prsty, jak jsem nechtěl, aby skončil:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...