Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Lobber napsal:

Kolego, jaký je vůbec tento H.Upmann “A” …. Já jsem stihl koupit až (verzi) “B” . A popravdě, mne to nějak moc nenadchlo ….. 

No, já na tuhle řadu nemůžu říct křivého slova a rozhodně patří mezi moje oblíbené. Zkus z téhle řady No.2, je to o něco menší bráška, ale stejně dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Dr.Malaver napsal:

No, já na tuhle řadu nemůžu říct křivého slova a rozhodně patří mezi moje oblíbené. Zkus z téhle řady No.2, je to o něco menší bráška, ale stejně dobrý.

Díky za re.
Asi máš na mysli, connossieur No2 

Ten jsem měl… A chutnal mi  … Ale je fakt že jen jednou, asi si ho při příští objednávce vemu po více ks 

 

Škoda, že to “A”čko, je beznadějně vyprodaný no

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradite, kde maji v Praze dobry vyber a hlavne dobre opecovane doutniky? Po letech jsem zase dostal chut na neco dobreho, tak si chci neco nadelit k narozeninam. Idealne po kusech, nejak nevim, kde mi pri stehovani skoncil humidor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi byvala moje oblibena znacka dominikanska Avo, z kubanskych Romeo y Julieta a samozrejme extremne proflakla Cohiba a Trinidad. Akorat jsem se dival, ze Trinidad jsou nejak nedostupne. Posledni doutnik jsem mel snad pred 8 lety a to se dal Trinidad sehnat celkem bez problemu.

Upraveno uživatelem phweb
Preklepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 8. 2022 v 9:10, bohus76 napsal:

Stojím si za svým ,zkus např. Olivu od Boba, určitě si vybereš 😉

Ok, to znelo dost presvedcene 😉 asi nejakou Olivu testnu. Ma i kamennou prodejnu nebo jen pres eshop? Nikde jsem to na jeho strankach nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tak nejak tradicionalista, takze idealne nekam prijit, vybrat, koupit. A u doutniku jeste osahat, jestli nema nekde neco spatne. Byt tomu dnesni doba dost nahrava a jako obchodni model to samozrejme chapu, tak pro mne je objednavani doutniku po netu ponekud odrazujici, asi jsem divny 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že to někdo pozná i třeba podle vůně, ale IMHO nepoznáš jestli Ti doutník chutná, dokud jej nezapálíš. Věřím, že Ti @Bob dokáže poradit, pokud s ním projdeš svoje chuťové preference, pak si objednej nějaké "vzorky" a uvidíš, hodně lidí zde přešlo z "Kuby" právě na Nikaraguu a nemůžeme si ji vynachválit (kvalita, ale i cena). Bob ke všemu kvalitu garantuje, skoro nikdy jsem s doutníky žádný problém neměl a když přeci jen (ruční výrobky), vždy se k tomu postavil čelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2022 v 21:33, Bob napsal:

Jen online, ale muzem se nekde dohodnout na predani po Praze

 

Začínám taky trochu osahávat svět doutníků, ale potřeboval bych asi poradit a nasměrovat. Na Dýmka.net se teď psalo něco o KFC Sweets Chunky a jelikož v dýmce mám poslední dobou povětšinou Latakie, asi bych ho rád zkusil. A případné předání objednávky po Jihlavě je taky možné? 😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...