Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Jsem si včera dal Toscanello, no to jsem si dal 🤪Bylo nějak blbě ubaleno a sálo falešný luft. Tahal jsem jak divý a stále na prd, tak letělo z balkonu. Takže spíš do vlákna, co mě naštvalo, celé 2/3 doutníku šly do háje 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, vwtyp11 napsal:

Změny, za mne, k horšímu. 
nechal bych si vzpomínky na Kubu 2010

Slysel jsem bohuzel podobne ohlasy…

https://finmag.penize.cz/politika/435903-rvacky-o-jidlo-a-hon-na-turisty-kubanci-dal-stoji-ve-fronte-na-budoucnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzera to tak ze som od Boba dlhsie nic nebral, lebo novinky (pre mna novinky) ma neprestavaju udivovat. 

AJ Fernandez New World Cameroon (ani neviem aka vitola) - WOW. Tmavy New World (neviem ci bol kryci list maduro, ale proste tie stare tmave) bol super a v ziadnej mojej objednavke nemohol chybat. Ale Cameroon (zeleny ring), je opat nieco nove. Klasiky boxpress - to ja rad (preto mi u Boba chyba Rocky Patel :) ).

Tah - neskutocny. Dokonalost, cely cas (ok, som za polovicou, ale zatial bez chyby).

Horenie zbytocne popisovat, ale to je u New world standard. Niet co vytknut.

Chut perfektna - tabak, drevo, nasladle aj koreniste. Ta sladkost ma este nejaky podton ktory neviem identifikovat, povedal by som ze tam citim nasladle stare dubove drevo, ale vanilka to nieje. Holt, vo whisky sa orientujem, v cigarach som amater. 

Za mna - vzhladom na cenu je to BOMBA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...