Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Přátelé, díky tomuto inzerátu jsem se málem pochcal smíchy. Takže postupně.

Odkaz: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/160688032/humidor.php

No a pro jistotu, až odkaz nebude fungovat, text:

Prodám Humidor s kubánskymi doutníky,zn.coshiba.Parametry Humidoru,delka345mm,šířka240mm,výška155mm,uzamykatelný.Za 1ks doutníku 5000kc.Parametry doutníku jsou délka170mm,průměr17mm.Rezačka doutníku+2malé doutníkyzdarma.Cena Humidoru 3000kc.V Humidoru 20ks doutníku.Dotazy na muj meil nebo tel. číslo při nedostupnosti mého tel. čisla volat na tel.číslo733564400. Pouze do 20h.Po převzetí a zaplacení zásilky za ní zodpovídá příjemce na pozdější reklamace nebudeme reagovat.

A nesmí chybět obrázky těch zázraků 🙂

 

 

coh 1.jpg

coh 2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
V 10. 12. 2022 v 17:36, Bert napsal:

Přátelé, díky tomuto inzerátu jsem se málem pochcal smíchy. Takže postupně.

Odkaz: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/160688032/humidor.php

No a pro jistotu, až odkaz nebude fungovat, text:

Prodám Humidor s kubánskymi doutníky,zn.coshiba.Parametry Humidoru,delka345mm,šířka240mm,výška155mm,uzamykatelný.Za 1ks doutníku 5000kc.Parametry doutníku jsou délka170mm,průměr17mm.Rezačka doutníku+2malé doutníkyzdarma.Cena Humidoru 3000kc.V Humidoru 20ks doutníku.Dotazy na muj meil nebo tel. číslo při nedostupnosti mého tel. čisla volat na tel.číslo733564400. Pouze do 20h.Po převzetí a zaplacení zásilky za ní zodpovídá příjemce na pozdější reklamace nebudeme reagovat.

A nesmí chybět obrázky těch zázraků 🙂

 

 

coh 1.jpg

coh 2.jpg

🤣🤣🤣 to je kokot. Ja snad jestě v zivotě neviděl v inzerátu pravý esplendido, jen ty od strejdy kubanskeho vrátného z hotelu, co je háže tetě přímo z továrny přes plot...jo, doutník s příběhem je nejvíc🤦‍♂️😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny přítomné,

z Mexika jsem si dovezl mé oblíbené H.Upmann Epicures, které jsou v Evropě všude vyprodané. Super doutníček, když nemáte hodinu času na kouření, ideální po obědě :)

Nutno podotknout, že v Mexiku jsou kubánské doutníky 2x-3x dražší než u nás, možná kvůli Amíkům, kteří to mají blízko. Těžko říct.

A jelikož se mi do mého punkového domácího humidoru (rozuměj těsnící plastová krabice s Bovedou :)) začínají doutníky trochu nevejít, poohlížím se po něčem normálnějším. Zaujaly mě humidory od Klarsteinu s regulací teploty a prouděním vzduchu. Má někdo z Vás zkušenosti?

https://www.klarstein.cz/Domaci-spotrebice/Humidory/

IMG_1250.JPG

IMG_1251.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adorini krásný, ale jeden dotaz - co umí více dřevěná skříň Adorini oproti tomu Klarsteinu? Teplotu regulovat asi neumí a cirkulace vzduchu tam bude jen manuální - tedy při otevírání a zavírání dvířek :)) Nebo se mýlím a má to nějaké skryté výhody?

Majitel Warehouse1, když jsem tam kupoval nějakou Nicaraguu tak povídal, že tyhle dřevěné humidory jsou spíše jen na okrasu a sloužily k tomu, aby měl pan továrník doutníky vždy hned po ruce :)) Že si mám koupit plastovou krabici a Bovedu. Jinak že pokud to někdo myslí s doutníky vážně, musí to mít regulovanou teplotu a zajištěnou cirkulaci vzduchu. Což ten Klarstein splňuje. Tak fakt nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, neumí ni c navíc, ale je hezčí. Ten El Presidente je fakt jen přestavěná lednice. K tématu plastová krabice a Boveda: já sám skladuji zásovy doutníků a dýmkového tabáku v kliníkových bednách, a v každé mám výparníkovou misku s Xikarem ... a spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela zasadni je cedr vs plast.

cedr je antiplisnovej, anti brouckovej, dycha. Plast je z ropy. 
Za me tyhle levny vinoteky jsou k nicemu, pokud tam neni vyresen i odchod prebytecne vlhkosti tak se daj pouzit jen s bovedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...