Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

ok, když nebudeš šlukovat tak se rakovina raději pustí do měkkých tkání dutiny ústní, hrtanu a ani ty plíce skutečně nejsou z obliga...

Nebudu "šlukovat", protože jsem vzdělaný a vím, že kouř z doutníků se do plic nepouští..

Nicméně dýmka je lepší záležitost.. (podle mě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepso, nenech se odradit od těchto požitkářských zážitků a psaní příspěvků! Přece jen je to, zatím, tvá svobodná volba. Kouření doutníků se zdravím moc nesouvisí, rozhodně o nic méně než třeba žít v Praze a chodit přes rušné křižovatky a čmuchat splodiny aut lidí, kteři se svobodně rozhodli použít pro dopravu po městě auto. Dnes je holt téma kouření novodobý "hon na čarodejnice."

 

Z doutníků rozhodně ty ručně balené, tedy long filler neboli s dlouhou náplní.

 

Dominikánská republika je opravdu výtečná - jsou jemné jako bílé kafíčko. Výborné jsou třeba Don Diego anebo Davidoff - tam je trochu nepříznivá cena, ale kvalita je excelentní!

 

Kubánské jsou dost těžké, kořeněné a hutné - takové Montecristo No. 2 je fakt výlet na měsíc. Výborný jsou taky Hoyo de Monterrey, Partagas nebo Romeo y Julieta. Celosvětově jsou dost profláklý především proto, že v USA mají od Kenedyho na Kubu ebmargo, takže je v USA nekoupíš a přece jen - zakázané ovoce nejlíp chutná...

 

Vřele doporučuju doutníky z Hondurasu - jsou o něco silnější než Dominika, ale ne tak těžký jako Kuba. Jako krycí list používají především Connecticud shade (jako Dominika). U nás na trhu vynikající Don Tomas.

 

Takže přeju hezké zážitky s doutníkem

 

"Kdybych v nebi nemohl kouřit, tak bych tam raději nešel."

Mark Twain

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...

Prosim zkusenejsi o radu, mame dodat klientovi do nejake souteze krabici lepsich doutniku (cena max. 1500,- bez DPH za krabici).

Muze mi nekdo poradit vhodnou znacku, pripadne kde je hledat.

 

Edit: Nasel jsem tento web, ale opravdu se v tom prilis neorientuji.

Upraveno uživatelem Baker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu "šlukovat", protože jsem vzdělaný a vím, že kouř z doutníků se do plic nepouští..

Nicméně dýmka je lepší záležitost.. (podle mě)

 

Stejně ale když ten masivní kouř vydechnu a jsem v místnosti kde prostě musím dýchat, tak ho spolu se vzduchem musím zákonitě vdechovat, takže ho vlastně i když o něco zředěný šlukuju.

 

Jinak mám plnej humidór Cohib z mýho výletu v roce 2005 na Kubu, doufám jenom, že nějak moc kvalitativně nestárnou, občas tam doplním do takovýho vlhčítka na prsty vodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim zkusenejsi o radu, mame dodat klientovi do nejake souteze krabici lepsich doutniku (cena max. 1500,- bez DPH za krabici).

Muze mi nekdo poradit vhodnou znacku, pripadne kde je hledat.

 

Edit: Nasel jsem tento web, ale opravdu se v tom prilis neorientuji.

Ted jsem si vsiml, ze ten link nefunguje, takze oprava

Muzete mi nekdo neco doporucit, jedna se o 10-15 krabic, nerad bych nakoupil nejaky humus. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem si vsiml, ze ten link nefunguje, takze oprava

Muzete mi nekdo neco doporucit, jedna se o 10-15 krabic, nerad bych nakoupil nejaky humus. :)

 

 

V tom tvým odkazu - Jose L. Piedra - v podstatě nejlevnější kuba, která nebude nejspíš ani ručně balená...

 

Nenapsal jsi jakou krabici... krabice jsou po pěti, dřevěný po 10, 20, 25 anebo i po 50.

 

Každopádně kvalitní (rozuměj ručně balený) doutník bude stát tak od stovky vejš.

 

Jestli to má být jen trochu reprezentativní, tak co třeba Davidoff balený po pěti: http://www.doutniky-obchod.cz/davidoff-c-58.html anebo něco z Hondurasu nebo Dominikánský republiky balený po 10: http://www.doutniky-obchod.cz/davidoff-c-58.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom tvým odkazu - Jose L. Piedra - v podstatě nejlevnější kuba, která nebude nejspíš ani ručně balená...

 

Nenapsal jsi jakou krabici... krabice jsou po pěti, dřevěný po 10, 20, 25 anebo i po 50.

 

Každopádně kvalitní (rozuměj ručně balený) doutník bude stát tak od stovky vejš.

 

Je to jedna z cen do celostatni souteze, pocet doutniku v krabici neni dulezity, jde v podstate o dobry pomer cena/vykon, kde cena je jak uz jsem uvedl max. 1500,- Kc / baleni. Kazdopadne diky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...