Přejít na obsah

Cigars / doutníky


Pepso

Doporučené příspěvky

Nestacim se divit… kourit se da leccos, já na rychlovku třeba kourim Flor de Rafael Gonzalez Panetelas Extra z kubánský produkce, který jsem kupoval za 2.79€, ted koukám, ze po zdražení jsou za 3.90€ a když je hledám v Čechách tak jsou za 113?!  Partagas habaneros se dnes prodává za 4.70€ u nás za 145?!
obecne česky shopy, Robert promine -neresim nekubansky kurivo, jsou za mě problem, lezaky a vyschle doutniky s kvalitou neodpovídající ceně. Koukni k sousedům, méně on-line shopů více kuřáků, lepší ceny. Mám rad třeba veguera manitas , který jsem nasal ve velkém za 5.80 u nás za 180?!

posledne jsem fyzicky kupoval v Linzi na nádraží Montecrista, který v Německu jsou beznadějně vyprodany.

na moji obranu nutno konstatovat, ze omyl koupit nekubansky doutník si dopreji jednou za 4roky a jsem v tom velmi militantní.  Poslední dobry nekubansky doutník byl před lety od @varjag 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dez se ptal co ma koupit ve Valmontu, těžko si bude jezdit pro 1-2 ks do Německa 

Ja mam na Kubu nazor presne opacny - predrazena a nekvalitne vyrobena, po serii zklamani jsem nad ni zlomil hul, ale muj nazor je samozrejme subjektivni, stejne jako tvuj a nema cenu se presvedcovat o opaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...