Jump to content

Cigars / doutníky

Recommended Posts

• Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Bob

2757

• Tikal

1032

• Lord*

675

Top Posters In This Topic

Popular Posts

při debordelizaci sem našel tendle krásnej popelník z alpaky, asi začnu zase 

Nepodelas se, je to takovej prumernej doutnik z Dominiky

El Cobre nevim, ale zeptam se Dnes dorazila zasilka, tak zkousim novinku   Oliva V No.4 (corona) Zpocatku ostrejsi chut, ted uz jde do zemitosti a klasicke V chuti, vyrazne koreni, super  

před 2 hodinami, bohus76 napsal:

Co to máš za popelník?Kov či keramika?

Kov / “údajně dřevo” . Z alíku. Byl docela drahej a zpracování odpovídá alíku. Za polovinu ceny bych ho doporučil. Takhle jsem z výstupní kvality mírně řečeno rozpačitej. 

před 2 hodinami, Daredevill napsal:

Kov / “údajně dřevo” . Z alíku. Byl docela drahej a zpracování odpovídá alíku. Za polovinu ceny bych ho doporučil. Takhle jsem z výstupní kvality mírně řečeno rozpačitej. 

Dobre, dik, fakt uz vieme! 

:lol2: :lol2: :lol2:

Pánové žádám vás o radu, o tip. V tomhle měsíci mi bude 30 a rád bych si na oslavu koupil něco extra, něco co si člověk zapálí opravdu jen při speciální příležitosti. Jelikož jsem kuřák nováček, rád si nechám poradit od zkušenějších. Budget volný. 

před 1 hodinou, Daredevill napsal:

Pánové žádám vás o radu, o tip. V tomhle měsíci mi bude 30 a rád bych si na oslavu koupil něco extra, něco co si člověk zapálí opravdu jen při speciální příležitosti. Jelikož jsem kuřák nováček, rád si nechám poradit od zkušenějších. Budget volný. 

Asi by to chtělo nějaké upřesnění,alespoň velikost , verze maduro či Connecticut případně sílu a nebo napiš přímo Bobovi 😉

No od Olivy Melanio Limitka 2020, Drew Estate Liga Privada, od konkurence bud Padron 1926, nebo nejakej limitovanej, pripadne AF Opus X

V Kube uz se moc neorientuju

Edited by Bob

Včera proběhlo prvomájové párování doutníků se slivovicí. Bohužel ani nevím jak to dopadlo...😵