Přejít na obsah

Pomoc a rada pri koupi TH Carrera


humidor

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

 

pred chvili jsem se zaregistroval, protoze:

 

V OC Flora maj tento vikend v obchode Watch de Luxe slevu 15% na vsechny modely.

 

Na uvod bych se rad priznal (a znalcum se omluvil), ze se v hodinkach takrka nevyznam.

 

Jedine co vim, ze kolem Carrer chodim uz dva roky a proste je chci.

 

Klasicke Tag Heuer Carrera tam maji za 71 900,-.

 

Sleva 15% z toho udela cca 61 000,-.

 

A ted k tem otazkam:

 

Hrozne se mi libi na cernem perforovanem kozenem pasku.

Jak dlouho vydrzi? Plavat s nim nehodlam. :)

Tah bude urcite praktictejsi, je to tak?

 

Sezenu je v NYC levneji?

Letim tam za 14 dni.

Mam pockat, nebo vyuzit tuhle slevovou akci na Flore?

 

Posledni problem - na Flore nemaji zrovna na vyber.

Maji tam cerny cifernik s cervenou vterinovkou na tahu, nebo mohou dovezt cerny cifernik (ale s bilymi kruhy na nem) na kuzi z Ostravy.

Takze je nemuzu porovnat vedle sebe a rozhodnout se, ktere me berou vic.

Nemylim se, kdyz si myslim, ze v NYC bude vetsi vyber?

 

Dekuju moc za jakoukoliv odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď řeším nákup Carrer a proto se ti pokusím odpovědět na dotazy z vlastní zkušenosti:

 

- cena 61tis,- je v Čechách opravdu dobrá, nenašel jsem obchod, kde by je měli levnější. Každopádně pokud letíš do New Yorku, tak bych určitě kupoval tam- i v kamenných obchodech se tam dostaneš o několik tisíc níže než zde. Pokud chceš mít ale zachovanou celosvětovou záruku, bude to chtít najít obchod, který je přímo napojen na autorizovaného dealera.

 

- co se týče pásku, tak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud budeš nosit hodinky pořád, tak počítej u kůže životnost cca rok (pak už může poměrně smrdět). Myslím, že je praktičtější koupit hodinky na tahu a kožený pásek si poté nechat třeba ušít u Šímy

 

- a nakonec co se týče výběru- zajdi k Dušákovi Na Příkopech, ten má všechny barevné kombinace. Mně osobně se více líbí varianta s červenými ručičkami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- co se týče pásku, tak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud budeš nosit hodinky pořád, tak počítej u kůže životnost cca rok (pak už může poměrně smrdět). Myslím, že je praktičtější koupit hodinky na tahu a kožený pásek si poté nechat třeba ušít u Šímy

 

Tohle je dost zásadní, rozhodně je vždycky lepší koupit hodinky na tahu, v pořizovací ceně je rozdíl pár tisíc, ale kdybys chtěl tah dokoupit zpětně, jde většinou o pořádně drahou záležitost, oproti pořízení nového řemenu několikanásobně dražší.

A věřím tomu, že řemen od Šímy bude kvalitativně mnohem lepší, než od TH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak pokud jsi si je ještě nekoupil nebo nerozmyslel, tak doporučuji podívat na internetových obchodech. Kupoval jsem nedávno TH v ČR, internet s kamenu prodejnou v Jihlavě. Naprostá spokojenost, osobní předání, spousta rad. Cena tě příjemně překvapí. Když si do vyhledávače zadáš Tag Heuer, nejde ti tento obchod na prvních místech.

Výběr modelu chce provést někde v Praze/Brně. Já osobně jsem koupil Aquaracery, Carrery jsem vůbec na ruce nezapnul a to ani Grandy. Link jsem zvažoval jako 2. v pořadí, ale nakonec jsem dal přednost Aquaraceru, který je na ruce vidět ať nosíš oblek nebo džíny. Link i Carrery se ztrácely.

 

Taky teď řeším nákup Carrer a proto se ti pokusím odpovědět na dotazy z vlastní zkušenosti:

 

- cena 61tis,- je v Čechách opravdu dobrá, nenašel jsem obchod, kde by je měli levnější. Každopádně pokud letíš do New Yorku, tak bych určitě kupoval tam- i v kamenných obchodech se tam dostaneš o několik tisíc níže než zde. Pokud chceš mít ale zachovanou celosvětovou záruku, bude to chtít najít obchod, který je přímo napojen na autorizovaného dealera.

 

- co se týče pásku, tak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud budeš nosit hodinky pořád, tak počítej u kůže životnost cca rok (pak už může poměrně sm.dět). Myslím, že je praktičtější koupit hodinky na tahu a kožený pásek si poté nechat třeba ušít u Šímy

 

- a nakonec co se týče výběru- zajdi k Dušákovi Na Příkopech, ten má všechny barevné kombinace. Mně osobně se více líbí varianta s červenými ručičkami

 

Upraveno uživatelem Beneeto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud jsi si je ještě nekoupil nebo nerozmyslel, tak doporučuji podívat na internetových obchodech. Kupoval jsem nedávno TH v ČR, internet s kamenu prodejnou v Jihlavě. Naprostá spokojenost, osobní předání, spousta rad. Cena tě příjemně překvapí. Když si do vyhledávače zadáš Tag Heuer, nejde ti tento obchod na prvních místech.

Výběr modelu chce provést někde v Praze/Brně. Já osobně jsem koupil Aquaracery, Carrery jsem vůbec na ruce nezapnul a to ani Grandy. Link jsem zvažoval jako 2. v pořadí, ale nakonec jsem dal přednost Aquaraceru, který je na ruce vidět ať nosíš oblek nebo džíny. Link i Carrery se ztrácely.

 

 

 

 

Nakonec jsem Carrery poridil v NYC u AD, vysly o 20K levneji nez u nas. Nechal jsem si k nim jeste u Simy usit pekny racing remen.

Nosim je uz mesic a velka spokojenost.

Mam ty s cervenou vterinovkou a cernym cifernikem.

Samozrejme jsem hned po koupi resil: nemel jsem si vzit ty klasiky s bilymi subciferniky (tzv. sovičky)? :)

Trochu to resim dodnes, preci jen - z dalky vypada cifernik pomerne jednolite, az zblizka clovek rozpozna ty subciferniky, ale klasiky zase nemaj cervenou raficku, ktera se mi tuze libi...

Jinak velky prekvapeni prislo jeste na letisti Newark pri odletu - Grand Carrery mi tam nabizeli za takrka totoznou sumu, jako bezne Carrery.

Kdybych nevedel, ze GC jsou na me moc velke a prilis okazale a ze je opravdu nechci, asi bych si rval vlasy.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

To akicz: Nevim, kde je kupoval Humidor - /resp. chápu že ve státech/, zkus si je nechat nacenit na: www.hodinky-damske-panske.cz. Princip je vlastně kamennej obchod s prvním kontaktem přez web. Je tam docela slušnej prostor pro smlouvání :))).

 

 

mě by zajímalo, kde jsi kupoval, byl to autorizovanej dealer?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U hodinek Jihlava může pro někoho být jediným problémem to, že se nejedná o autorizovaného dealera a tudíž případná reklamace jde asi pouze přes ně a ne autorizované servisi...ale jinak mají u nás asi nejlepší ceny...každopádně já hodinky zásadně řeším spíš po Evropě- Německo, Itálie. Pořád se člověk dostane daleko níže než u nás- a to třeba i od AD (výprodeje)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodavatel do ČR je autorizovaný dealer a ten také potvrzuje záruční kartu, která je platná mezinárodně a v případě servisu používáš servisní kartu. Kdo hodinky prodává a jak luxusní má prodavačky /a také cenu/ není podstatné v případě, že je mu autorizovaný dealer nebo zastoupení ochotna dodávat. Pokud by se s TH cokoliv stalo, dost pravděpodobně skončí u Hanáka tak jak tak - i ty koupené v zahraničí pokud s nimi nepojedeš zpět. V podstatě je nutné koupit výrobek originální a se záruční kartou.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Ondrej Čechovič

V NYC je alebo bude určite väčší výber a pokiaľ viem tak aj schopnejšie ceny ako na Slovensku alebo v Česku. Avšak ako by to vychádzalo aj teraz s tou zľavou skutočne neviem... Ja by som počkal na NY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...