Přejít na obsah

Cuervo y Sobrinos


Varadero

Doporučené příspěvky

Mně se na nich líbí, že jejich krabice se dají používat jako humidor a v nějaké edici snad dávali k hodinkám i doutníky... Co víc si člověk může přát? No, valstně ještě kubánku a Cuervo se synovci by byli dokonalí :)

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Opráším tohle vlákno, ať nezakládám nové. Přišly mi do mailu dva nové modely Cuervo y Sobrinos, oba jsou zajímavé a docela se mi líbí.

Oba mají manufakturní strojek CY 6331, automat, 31 kamenů, rezerva chodu 42 hodin, 28800 A/h. Pozdra jsou také stejná 40 mm průměr, výška 11,25 mm, 3 ATM, safír s antireflexem a šroubovací průhldené dýnko. Funkce jsou snadno identifikovatelné z obrázků. Jakože moc nemusím pointer date tady mi nevadí a líbí se mi breguetovské ručky.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle značka je mi strašně sympatická jak svými modely, tak svou historií i neotřelým dizajnem.  Onehdá když jsem byl na dovolený na Kubě, tak jsme šli se ženou kolem nějakýho blešáku. Měl jsem štěstí a jedny předrevoluční jsem si odvezl. 

Tyhle tři modely jsou úžasný. Vůbec netuším, pro jaký bych se rozhodl. Z mýho pohledu jsou neomrzitelný.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, habadej napsal:

Tahle značka je mi strašně sympatická jak svými modely, tak svou historií i neotřelým dizajnem.  Onehdá když jsem byl na dovolený na Kubě, tak jsme šli se ženou kolem nějakýho blešáku. Měl jsem štěstí a jedny předrevoluční jsem si odvezl. 

Tyhle tři modely jsou úžasný. Vůbec netuším, pro jaký bych se rozhodl. Z mýho pohledu jsou neomrzitelný.

 

Fotku, fotku, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...