Přejít na obsah

Slusny hodinar v Praze


Doporučené příspěvky

Tak já musím napsat velice kladnou referenci na pana Frýdla z Florence. Byl jsem si u něj zkrátit kovový tah ještě československé výroby a vyměnit sklíčka u dvou Primek. Byl ochotný, bylo to za super cenu a hlavně - měl skladem součástky :-). Takže za mě, rozhodně doporučuji! :smile_anim: Jinak pokud někdo potřebuje pásek, tak je docela fajn paní hodinářka u Vyšehradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Potřeboval jsem vyměnit baterku v jedněch hodinkách. Koukám po fóru a zatím kladnuý hodnocení, i když málo mělo hodinářství Vrána. Hledal jsem něco blízko domu, abych nemusel do centra za p. Frýdlem.

 

Bohužel už ani výměna baterky není úkol hodný těch "hodinářů" co tam sedí. Přišel jsem tam, říkám: potřebuji vyměnit baterku. Paní prodavačka odpověděla, že není problém, ale jestli chci zkoušku vodotěsnosti, tak ta musí zůstat aspoň týden?!?!?! Nikdy jsem nebyl měnit baterku v hodinkách, ale týden na zkoušku vodotěsnosti? Nechal jsem ji vyměnit bez toho, protože se přítelkyně v hodinkách stejně necachtá. Jaké bylo moje překvapení, když hodinky přinesli a samozřejmě bylo dýnko BRUTÁLNĚ škrábnuté!!

 

Rozhodně si zde nenechte měnit baterku v hodinkách, kterých Vám není líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho jsem zažil u svých Seiko, baterku jsem si nechal měnit v komplexu Tesco Vršovice, samostatný hodinářský krám v horním patře. Druhý den jsem zjistil, že se mi před půlnocí zastavily. No nic, seřídil jsem znova. Další den ráno zase koukám, že hodinky stojí s časem minuta do půlnoci. Tak jsem je odvezl do Altra na servis a dozvěděl se následující: ženská tam narvala baterku nakřivo, zkroutila kontakt plusu pod baterií. Baterie neseděla kde měla a při zašroubování víčka víc zmáčkla strojek, který byl tímpádem vyšší. Tím přiohnula hřídelku od korunky do strojku a o půlnoci, kdy má poskočit datumovka, byl odpor prostě příliš velký. Samozřejmě, že ještě žvejkla těsnění pod víčkem. Takže jsem zacáloval opravu, přikoupil do budoucna jedno nové těsnění a časem jsem si vysoustružil klíč na otvírání těchto hodinek (fotky v mé fotogalerii, ta mosazná věc vedle Seiko). Od té doby si baterku měním sám i když už je téměř nenosím, tahám teď už automaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval jsem vyměnit baterku v jedněch hodinkách. Koukám po fóru a zatím kladnuý hodnocení, i když málo mělo hodinářství Vrána. Hledal jsem něco blízko domu, abych nemusel do centra za p. Frýdlem.

 

Bohužel už ani výměna baterky není úkol hodný těch "hodinářů" co tam sedí. Přišel jsem tam, říkám: potřebuji vyměnit baterku. Paní prodavačka odpověděla, že není problém, ale jestli chci zkoušku vodotěsnosti, tak ta musí zůstat aspoň týden?!?!?! Nikdy jsem nebyl měnit baterku v hodinkách, ale týden na zkoušku vodotěsnosti? Nechal jsem ji vyměnit bez toho, protože se přítelkyně v hodinkách stejně necachtá. Jaké bylo moje překvapení, když hodinky přinesli a samozřejmě bylo dýnko BRUTÁLNĚ škrábnuté!!

 

Rozhodně si zde nenechte měnit baterku v hodinkách, kterých Vám není líto.

 

 

No a z jakého důvodu jsi si hodinky přebíral zpět ?????

 

Mohu ti jen říct, že kdyby se to stalo mně pamatovali by si to hodně dlouho .:smile_anim:

 

 

Psal jsem to několikrát, chceteli hodináře a nevadí vám Stodůlky konkrétně stanice metra Luka je tam můj dobrý kamarád, hodinář kterého znám cca patnáct let a dělá hlavně mechanické opravy včetně krbových, závažových, nástěnných, kapesních i náramkových hodinek.

 

Baterii například před výměnou proměřuje, zda je chyba v ní a nebo i někde jinde.

Ale s baterkama tam prosím nechoďte:sad01_anim: .

kONTAKT CHCETE LI PŘES SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a z jakého důvodu jsi si hodinky přebíral zpět ?????

 

Mohu ti jen říct, že kdyby se to stalo mně pamatovali by si to hodně dlouho .:smile_anim:

 

 

Psal jsem to několikrát, chceteli hodináře a nevadí vám Stodůlky konkrétně stanice metra Luka je tam můj dobrý kamarád, hodinář kterého znám cca patnáct let a dělá hlavně mechanické opravy včetně krbových, závažových, nástěnných, kapesních i náramkových hodinek.

 

Baterii například před výměnou proměřuje, zda je chyba v ní a nebo i někde jinde.

Ale s baterkama tam prosím nechoďte:sad01_anim: .

kONTAKT CHCETE LI PŘES SZ.

 

Předpokládám, že každý hodinář, pokud trochu přemýšlí, každou baterii, kterou vyndá z hodinek, nejprve přeměří než bude dál pokračovat v práci :) Nebo jsem to jen špatně pochopil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a z jakého důvodu jsi si hodinky přebíral zpět ?????

 

Mohu ti jen říct, že kdyby se to stalo mně pamatovali by si to hodně dlouho .:smile_anim:

 

 

.....

 

Jelikož jsem lama a ani nevím o co bych se s nima hádal. Stejně už to nezpraví. Klidně mě pouč jak jim příště zavařit. Klidně SZ, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že každý hodinář, pokud trochu přemýšlí, každou baterii, kterou vyndá z hodinek, nejprve přeměří než bude dál pokračovat v práci :) Nebo jsem to jen špatně pochopil?

 

ANO SAMOZŘEJMĚ , že jsi to pochopil špatně.

Už jsi někdy viděl co za typy mění baterie v hodinkách v Hypermarketech atd????? co by tam dělal hodinář ???:sad01_anim: :sad01_anim: :sad01_anim:

 

Nikdo nic neměří ani omylem.

Proč by měl ?

Ty chceš baterii a platíš mu ji včetně práce.

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kde se pohybuješ, na Praze 10 mám oblíbenýho pana Zahradníka na Vršovický ul.40, nejsou sice úplně nejlevnější, ale netvářej se na tebe, že je travuješ ( měl jsem u něj Tissoty, Poljoty, ale nesl jsem mu i Ruhly a Primky ), naprostá spokojenost a ještě jsem si s ním pokecal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám se k těm, kteří tu chválili hodinářství paní Pečánkové z Hodinářství Vyšehradská

Nechával jsem si tam kompletovat jeden strojek SEIKO ze dvou různě poškozených a naprostá spokojenost.

Když jsem tam dorazil s výměnou baterky v LED digitálkách po tátovi, tak je otevřela, dala nový baterky, zjistila, že hodinky jsou mrtvý a neučtovala si ani kačku.

To samý u kontroly Favre Leuba, kde něco chrastilo - otevřela je, vysypala a zašroubovala vypadlej šroubek a nechtěla ani korunu.

Nedá sice zkoušku vodotěsnosti přes 100m (tuším), ale jinak jedině doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Abychom to měli pohromadě, přepostnu kontakt, původně uváděný v sekci Prim. Paní hodinářka ale dělá i jiné běžné hodinky, mě dělala Seiko, Citizen, Corteberty...

 

Pro všechny, kteří mohou využít, bych rád se svolením paní hodinářky zveřejnil kontakt. Osobní zkušenost velmi dobrá, servisuje všechny kalibry, disponuje i nějakými díly - pozor, pro fanatiky - na sporty tak max korunky :) Je rychlá a precizní. Cenově rozumné, nic neobvyklého.

Sídlí na Praze 4, blízko metra Chodov, ulice Kosmická 743/1 (přízemí paneláku)

Pozor - příjem zakázek jen po telefonické dohodě!

Kontakt: paní Schneiderová, tel. 777562665

 

mno telefonicky jsem objednal servis Seiko5 (začly se předcházet 10min/24h) a dnes odešla manželka s nepořízenou - že prý paní hodinářka svede jen 2min odchylku.. tak to pardón ale pohnout regulací umím taky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Chtěl bych přidat kladnou referenci na pana Frýdla (zlatnictví Janka, Florenc). Měl jsem u něj k opravě Hamiltony, které jsem nechtěl posílat na záruční opravu do USA. Pan Frýdl objednal díly, oprava proběhla jakmile dorazily, o průběhu opravy jsem byl informován a hodinky jsem si ihned vyzvedl.

 

Oprava sestávala z výměny můstku a vteřinového kola, absolutně není poznat že by se na hodinky šahalo (ručičky přesně sedí na indexy, sklo je čisté, šroubky na dýnku jako nové). Zatím běží a od vyzvednutí udělaly +3 vteřiny za den.

Upraveno uživatelem Dee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, nemate nekdo na Mechana tlf? Uz pet tydnu ma Spirity, po kterych se mi styska. Vim, meli zarizovani... na posledni maily nereagoval, tak ho chci popichnout smskou ;)

Od té doby, co je na Praze 6 Chronoshop a Mechano, jsou vlákna s dotazem na dobrého hodináře/dobrého prodejce hodinek zhola zbytečná.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, nemate nekdo na Mechana tlf? Uz pet tydnu ma Spirity, po kterych se mi styska. Vim, meli zarizovani... na posledni maily nereagoval, tak ho chci popichnout smskou ;)

 

 

 

Pomalu se rozbihaji, meli toho asi hodne.....taky jsem tam mel delsi dobu Seika ... napis jim na email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, nemate nekdo na Mechana tlf? Uz pet tydnu ma Spirity, po kterych se mi styska. Vim, meli zarizovani... na posledni maily nereagoval, tak ho chci popichnout smskou ;)

 

Sakra práce, co mám dělat s hodinkama, na kterých nevidím žádnou chybu? :suicide_anim: Tak je zkouším a zkouším.

A k tomu mejlování: od jara jsme tam byli bez Internetu, funguje až v posledním týdnu (cca) :crying_anim:

 

A telefon je: 608252950, 721349689 já, nebo 720437963 David.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...