Přejít na obsah

Kolik je nás? (Fortis diver)


Petrson

Doporučené příspěvky

fuha... moje vonkajsie Fortis AR po 5r. okrem par mikroskrabancov o ktorych som samozrejme vedel, bolo ako nove. z mora som to vzdy oplachol v sladkej az potom utrel. detto aj na sucho, vzdy som ofukal, potom dychol a utrel do tricka :D

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ich uz nemam... ale tu co som dal na predoslej strane, je snad aj do dnes... aj ked tam ta suvislost nevidno... v podstate plati, ze pokial som nevidel vcera tu tvoju fotku "oblacikoveho" AR, tak som netusil ze sa nejaky AR moze takto pototo.... :blink:

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim jak tvoje AR, ale to moje je od roku 2012 stale jako nove. Jestli s hodinkama dovadis na pláži a v moři, a následně mikrobordel bez omyti sladkou vodou jen setres, tak ti nevydrzi zadne ARko. Ale pak nerikej, ze u Fortisu "kvalita nic moc".

 

 

Nevím, pár kousků jsem též měl a AR je naprosto tragickej ( mě skoro přišlo, že jsem se na něj koukl a už si ho poškodil ).

Toť má zkušenost.

 

vidis Libore, ze sem nekecal ;-) i Mr. Kuncar tvrdi to same a ten myslim tech frotisu mel/má docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ich asi 9 rokov a antireflex je výborný - ťuk ťuk na drevo. samozrejme, že vonkajší AR sa stále zapatlá, ale žeby som ho doriadil bežným používaním, to nie. Pravda, v mori neboli.

 

Misoo, ty už nemáš Fortisky? Nesledujem to tu už často, tak mi to ušlo. Čím si ich nahradil?

 

post-6829-0-13832800-1551135014_thumb.jpg

post-6829-0-16832400-1551135036_thumb.jpg

post-6829-0-36349900-1551135045_thumb.jpg

post-6829-0-43821900-1551135053_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidis Libore, ze sem nekecal ;-) i Mr. Kuncar tvrdi to same a ten myslim tech frotisu mel/má docela dost.

Ale ja ti verim, ze mas AR podrapany... a ani mi nemusis rikat co mel/ma Kuncak, vim ze ma dobry vkus. Ale i ja mel/mam, troje Fortisy, dnes uz tedy jen B42.

Jenze ja se jen ohradil nad tvrzenim, ze Fortis ma AR na prd. Kazdy vnejsi AR dost trpi, hlavne "modry". Mel jsem i dvoje Breitle, a tam jsi mel videt ARko - podrapany a osoupany. Proto i muj nazor, ze mam pocit, ze Fortas AR ma v pohode.

 

Ale stejne, sebelepsi ARko nevydrzi bez nasledku, kdyz jsi treba na plazi, kde ti na sklicku ulpi mikroprach, morska sul, atd a pak dojde k nejakemu oteru, treba od rukavu, tak je jasny, ze se ti AR odporouci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Misoo, ty už nemáš Fortisky? Nesledujem to tu už často, tak mi to ušlo. Čím si ich nahradil?

 

Veru uz nie, nahradili ich TH Aquaracer... nejako som preorientoval na mensie hodinky alebo neviem... chybaju mi :) 

tu mam nejake tie fotky: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/90916-jaké-tag-heuer-máte-na-ruce/page-31

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa s predajom rozhúpavam už asi dva roky a vždy cuknem. Pozeral som si kedysi aj na Aquaracer, najprv to bol iný model s dátumom, nemal štruktúrovaný ciferník a bol bez lupy a veľmi ma v reále nezaujal. Ale tvoj Aquaracer má väčší šmrnc, veľmi pekný model, na nato strape tiež parádne vynikne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veru uz nie, nahradili ich TH Aquaracer... nejako som preorientoval na mensie hodinky alebo neviem... chybaju mi :) 

tu mam nejake tie fotky: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/90916-jaké-tag-heuer-máte-na-ruce/page-31

Škoda, tak nějak jsem si myslel, že jsou to tvé jedny z definitivních. Ale ty TH nejsou špatná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj su moc fajn, povedal by som ze su objektivnejsie krajsie :) ale subjektivne, pocitovo, tie Fortisky boli viac "ja" :)  ked sa objavia niekedy volne prachy, tak si ich kupim naspat, ale asi chrono, ked uz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

tak nove AR az brejtlingove fialove od kluku z Prazskeho hodinarstvi a zde je vysledek:

Také jsem je poslal na "ozdravnou kůru", včetně nového AR, v Pražském hodinářství a nezbývá než chválit a doporučovat - super přístup, super práce!

post-68017-0-92255100-1565631133_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...