Přejít na obsah

Le Locle


Lelocle

Doporučené příspěvky

Docela mě vadí, že tu T. Le locle tak haníte. Já je vlastním, sice je moc nenosím, ale za ty penízky prostě nemají chybu.

Tissot tu všeobecně nemá dobré jméno, dle mého bezdůvodně. Nikdo mi tu neukázal nějaký hrubý nedostatek. ( Kromě výroby nepodstatných dílů v jiných destinacích..)

prostě mě se líbí a stále je považuju za dobrý odrazový můstek do světa hodinek.

 

pod tohle bych se podepsal, odpor k Tissotu taky nechápu já mám tu značku rád... ale faky na Aukru to neni vůbec dobrý začátek... teď prostě neni na Tissoty vhodná doba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dokonce i na ulici mě oslovil "seriozní pán", že stratil peněženku a zda mu mohu pomoci - za to mi nabídl úplně nové Tissoty :-) - opravdu zdařilý fake. Zavřít by ho měli. Takže asi opravdu někde v Číně otevřeli "manifakturu" - lumpové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj, pokud chcete Tissot, Certina nebo jiné lidové hodinky za rozumné ceny, tak zkuste Outlet ve Vodičkově ulici (naproti pasáži Světozor). Zde mají, kromě značkového oblečení i výprodej těchto hodinek za 40-50% ceny. Například toto jsem: http://www.mogati-diamonds.cz/hodinky/tissot-t006-424-16-053-00-le-locle-power-reserve-gent/ tam mají/měli za 11300CZK... Nemají tam celé kolekce, ale jen určité kusy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud chcete Tissot, Certina nebo jiné lidové hodinky za rozumné ceny, tak zkuste Outlet ve Vodičkově ulici (naproti pasáži Světozor). Zde mají, kromě značkového oblečení i výprodej těchto hodinek za 40-50% ceny. Například toto jsem: http://www.mogati-di...r-reserve-gent/ tam mají/měli za 11300CZK... Nemají tam celé kolekce, ale jen určité kusy...

 

Šedý dovoz, dal bych si na ně pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonce i na ulici mě oslovil "seriozní pán", že stratil peněženku a zda mu mohu pomoci - za to mi nabídl úplně nové Tissoty :-) - opravdu zdařilý fake. Zavřít by ho měli. Takže asi opravdu někde v Číně otevřeli "manifakturu" - lumpové.

 

Jj V Le Locle to dost řešili a začali všechny hodinky vyrábět se sériovým číslem na zadním víčku a v podobě QR kódu na samolepce na zadním krycím "igelitu". Dále je QR kód i na každém igelitovém sáčku, ve kterém se dodávají hodinky distributorům. Lze tak dohledat cestu hodinek k zákazníkovi a ověřit jejich pravost. U Tissotů se kód ze zadního krycího igelitu při prodeji lepí na certifikát. Certiny mají taktéž sériová čísla a QR kódy, ale ještě se nepoužívají. Nejspíš jsou zatím pod rozlišovací schopnosti čínských kapitalistů. Myslím si, že je to jen otázka času...:crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj...šedý dovoz...? Nevim. Jedna se o prodejnu, ktera vyprodava obleceni, sperky a hodinky....Kupoval jsem tam s kamaradem 2x hodinky. Obdrzis vse, vcetne origo krabicky, zarucni karty apod. S jednema pro manzelku byl problem s datumovkou. Jelo to k Hanakovi a bez problemu opraveno. Bezpecnejsi nez Aukro, nez jine inzeraty a podle me vice nez zde prodeje od nekterych clenu typu - koupenu v IT, od kvalitniho prodejce, ale bez karty apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj...šedý dovoz...? Nevim. Jedna se o prodejnu, ktera vyprodava obleceni, sperky a hodinky....Kupoval jsem tam s kamaradem 2x hodinky. Obdrzis vse, vcetne origo krabicky, zarucni karty apod. S jednema pro manzelku byl problem s datumovkou. Jelo to k Hanakovi a bez problemu opraveno. Bezpecnejsi nez Aukro, nez jine inzeraty a podle me vice nez zde prodeje od nekterych clenu typu - koupenu v IT, od kvalitniho prodejce, ale bez karty apod...

 

 

O tomto prodejci nic neví v Le Locle ani u českého distributora.:crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

O tomto prodejci nic neví v Le Locle ani u českého distributora.:crying_anim:

 

Omlouvám se, hodinky z tohoto obchodu nejsou z šedého dovozu. Nejsou sice oficiálním prodejcem, ale mají zvláštní povolení k doprodeji hodinek po Hibernii a záruční servis mají u Hanáka... v tom aby se jeden vyznal:suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Omlouvám se, hodinky z tohoto obchodu nejsou z šedého dovozu. Nejsou sice oficiálním prodejcem, ale mají zvláštní povolení k doprodeji hodinek po Hibernii a záruční servis mají u Hanáka... v tom aby se jeden vyznal:suicide_anim:

 

Ahoj. Nic se neděje. Osobně jsme se s kamarádem domnívali, že jsou to zbytky po Hibernii neb se tam hodinky objevily po jejich pádu. Já osobně jsem si tam koupil Tissot Heritage 2008 za 11tis. CZK (chtěl jsem oblekovky - něco jiného):

http://imageshack.us/photo/my-images/390/heritage2008dtm3gi4.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj, pokud chcete Tissot, Certina nebo jiné lidové hodinky za rozumné ceny, tak zkuste Outlet ve Vodičkově ulici (naproti pasáži Světozor). Zde mají, kromě značkového oblečení i výprodej těchto hodinek za 40-50% ceny. Například toto jsem: http://www.mogati-di...r-reserve-gent/ tam mají/měli za 11300CZK... Nemají tam celé kolekce, ale jen určité kusy...

 

 

Tak ty už tam nemají, škoda :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jste prosím někdo v tom obchodu teď nedávno?

Nějaké slušné Tissoty bych si ještě povolil. Nejsem z Prahy, moc často se tam nedostanu. A jet tam kvůli tomu abych zjistil že už nic zajímavého nemají se mi moc nechce.

Jde mi o hodinky tak do cca 15-18 t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ty fotky přijdou v pohodě, podle mě jsou na nich originální hodinky. Nikdy jsem neviděl, že by se falšoval tenhle model s automatem a průhledem.

 

Bohužel i na ně už asi došlo.

http://www.repli...

Upraveno uživatelem Jay Doll
Smazán odkaz na stránku s fejky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, pokud chcete Tissot, Certina nebo jiné lidové hodinky za rozumné ceny, tak zkuste Outlet ve Vodičkově ulici (naproti pasáži Světozor). Zde mají, kromě značkového oblečení i výprodej těchto hodinek za 40-50% ceny. Například toto jsem: http://www.mogati-di...r-reserve-gent/ tam mají/měli za 11300CZK... Nemají tam celé kolekce, ale jen určité kusy...

 

Existuje na ně nějaký telefonický kontakt ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hodím to sem do vlákna

Kdo má u nás zastoupení Tissotů?

potřeboval bych nějaké ND.

Konkrétně nový cifr s římskými čísly na Locly, mám tu starší verzi a dnes sem zkouknul v Práglu tu novější verzi a ten původní plochý cifr je dost prázdný..

Kde by se to dalo teda uklohnit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...