Přejít na obsah

Hamilton - kde koupit?


LukasJ

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

JJ, Timeparadise

asi polovica povodnych vlastnikov napr. X-windov z fora ich kupovala prave tu:-)

vratane mna

 

 

Ak sa rozhodnes kupovat cez net, tak mrni na timeparadise na ebayi (http://stores.ebay.com/TimeParadise). Ma super ceny.

 

Upraveno uživatelem Leviathan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

moc díky všem. Zkusím to v těch Pardubicích omrknout a pak asi opravdu přes net.

Mimochodem existujou nějaký fakt dobrý repliky, kterých bych se měl bát? Myslím tím kdybych kupoval lehce nošený třeba na eBay jen podle fotek.

Koukal jsem se po netu a jediný repliky, který jsem tam viděl, mají neprosklený dýnko (přemýšlím o x-windech), což bych samozřejmě poznal :-)

Trochu se bojím, abych nalítl :-(

 

Díky

L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do fejků bych fakt nešel. Taky jsem málem koupil fejky Omegy de Ville. Díky místním znalcům jsem vše prohlédnul .. Ten pocit, že nosím něco co není to za co se vydává ... Brrrr Radší koupit třeba Seika ale origoš.

Věř mi.

 

Já koupil Hamilotny od TimeParadise a vše naprosto v pohodě. Cena jak pro skota a obrovská radost z dokonalých hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do fejků bych fakt nešel. Taky jsem málem koupil fejky Omegy de Ville. Díky místním znalcům jsem vše prohlédnul .. Ten pocit, že nosím něco co není to za co se vydává ... Brrrr Radší koupit třeba Seika ale origoš.

Věř mi.

 

Já koupil Hamilotny od TimeParadise a vše naprosto v pohodě. Cena jak pro skota a obrovská radost z dokonalých hodinek.

 

A on něco Lukas říkal,že by chtěl fejky?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

jsem tu nový, ale snad můžu k tématu trochu přispět. Sháněl jsem Hamiltony Khaki E.T.O. s černým ciferníkem a černým kaučukovým řemínkem. Ptal jsem se v Praze v pár obchodech, říkali že tu snad není jediný prodejce poté, co Details šel do konkurzu. Na stránkách Hamiltonu jsem si tedy našel uváděné prodejce v ČR a SR a poslal jim maily, zda je mají na skladě. Kladná odpověď přišla z obchodu v Pardubicích (klenoty Lejhanec, AFI Palace 2.patro) s tím, že na modelu mají ten oranžový pásek, ale nebude problém vyměnit ho za černý, z Karlových Varů a myslím ještě z Brna (tam ale měli jen model se stříbrným ciferníkem a kovovým tahem). V Pardubicích mi na ně hodili rezervaci, teď o víkendu jsem si tam zajel a hodinky koupil. Ten oranžový pásek jsem si nechal vyměnit, moc se mi k hodinkám nelíbil, bez problémů tam dali ten černý kaučukový s bílým prošitím, tuším z nějakého NAVY modelu. Domluvili jsme se na slevě při platbě v hotovosti, takže i když to bylo v českém kamenném obchodě (což považuju za relativně velkou výhodu pro případný servis / reklamace), vyšly na stejnou cenu jako v českém internetovém obchodě. Přes ebay atd. by to asi vyšlo o něco levněji, ale nemám s tím zkušenosti a raději jsem chtěl hodinky koupit v klasickém obchodu, který dlouhodobě funguje a když budu něco potřebovat, za hodinu si tam z Prahy zajedu. Celkově mě přístup prodejce potěšil a z mých prvních "pořádných" hodinek mám hodně hodně velkou radost...

 

Štěpán

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me prave prisly Hamilton Khaki ETO s cernym kaucukovym reminkem od prodejce CountShop na Ebay. Prekvapila me tezka zasilka, ve ktere jsem objevil krasnou drevenou krabici a v ni tyhle krasavce. Zaplatil jsem za ne $425 i s postovnym, clo me vyslo na nejakych 1400 korun. Sakum prask tedy za bratru 8600, to mi neprijde tak hrozne v porovnani s cenami u nas. Prodejce muzu doporucit, hodinky poslal do dvou dnu, tracking zasilky byl zajisteny. Jen me nastvalo, ze na celni deklaraci uvedl, ze se jedna o personal gift, musel jsem se tahnout na celnici a tam je to ted teda ocistec, to vam povim :) Doporucoval bych tedy pri objednavce primo uvest, aby balicek deklarovali jako merchandise a myslim, ze za 10, 14 dni je mate doma. Hezky den, Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Taky jsem zkoušel někde objevit a nikde nic, bylo to spíš reakce na odpověď výš, kde bylo uvedený, že mu napsali z Brna (našel prodejce na oficiálních stránkách), tak mě zajímalo odkud, že bych případně nakoukl :-D. A něco poblíž Brna byste někdo nevěděl?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...