Přejít na obsah

Plnicí pera a doplňky


Pepino65

Doporučené příspěvky

Podle čísla to podle mě nedáš...

 

Prošlo mi rukama hodně per a obecná poučka je: Kvalita zpracování, "vnitřnosti" (kompatibilita s origo konvertorem, v případě kuličkovek a rollerů s origo náplněmi), fonty na gravírování (popisy prstýnků, font S/N, "Pix") a u pryskyřicových modelů poloprůhlednost materiálu (typicky proti baterce).

Je to jako s hodinkami - čím víc originálů si omakáš, tím snáz potom poznáš fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Alda

Ogari nevite nekdo, jestli pasuje napln ze Fisher Space pen do Parker Jotter? Totiz s quink flow nejsem moc spokojeny, byl jsem zvykly na napln Fisher, ktera psala snad na vsechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Nevíte, jestli existuje způsob, jak podle sériového čísla vygravírovaného na peru Montblanc se mohu dozvědět jestli je ok nebo fake? Na internetu jsem prošel spoustu odkazů, ale nenašel jsem nic kloudného. předím díky za reakci.

Poznat se to neda. Bohuzel. Poznat se to dá na materiálech, ale ne podle S/N. Hroty plnících per se fakují taky. Pokud máš pochybnosti, tak je to vždycky fake :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ja jsem teda nikdy kvalitni tuzky neresil, ale dostal jsem od kamaradu ke tricetinam Waterman Expert DeLuxe Precious CT - mosazne telo pokovene platinou, zdobené rytinami a černě lakované víčko zdobené rytinami. V kombinaci s doplňky na víčku pokovenými rhuteniem a dalšími doplňky pokovenými nikl-paládiem. Používám ji každý den a hlavně mi skvěle pasuje k Bondovkám :-)))

 

 

post-10166-0-40976600-1422369226_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...