Přejít na obsah

Plnicí pera a doplňky


Pepino65

Doporučené příspěvky

S "papírnictvími" v mém okolí je zkušenost podobná, ještě tak Parker Frontier, občas nějaká dárková sada do 1500,- a to je vše. Když jsem poptával nějaký zápisník s lepším papírem, tak to byla tragedie a to ani nemluvím o papíru krémového odstínu s bílými linkami....

Pouze v jedné prodejně jsem narazil na člověka který měl evidentně přehled i zájem, ale prý dokáže většinu věcí pouze na objednávku. Na to aby mu to leželo na pultě, jsou to nezajímavé položky :( a tak se těším na návštěvu Prahy a Penshopu ;)

Do běžného papírnictví přijde zákazník s tím, že se rozhodl, že si konečně koupí pořádné pero. A ať mu teda ukážou nějakou pěknou propisku do 250 korun ;) Na lepší pera, papíry a doplňky jsou holt speciálky. Bibelot, Penshop, Písař, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když to sem úplně nepatří, ale nechce se mi zakládat nové vlákno a je to jen čistě pro zajímavost.

 

Dělal jsem malou debordelizaci a našel jsem mikrotužku a propisku Rotring 400, které jsem

koupil a nikdy nepoužíval. Kupováno před cca 20-ti lety, náplň stále píše.

 

 

post-94-1247608575.jpg

post-94-1247608585.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využil jsem odkaz z této sekce a koupil v GB Visconti Wall Street Limited (4000 ks) za krásnou cenu 252 GBP + 6 GBP pošta. Dodání za 48 hodin, nádhera. Zatím odkazuji na stránky Visconti, fotky přidám.

http://www.visconti.it/limited.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využil jsem odkaz z této sekce a koupil v GB Visconti Wall Street Limited (4000 ks) za krásnou cenu 252 GBP + 6 GBP pošta. Dodání za 48 hodin, nádhera. Zatím odkazuji na stránky Visconti, fotky přidám.

http://www.visconti.it/limited.html

Krásná pera, gratuluji, těším se na dojmy a živé fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využil jsem odkaz z této sekce a koupil v GB Visconti Wall Street Limited (4000 ks) za krásnou cenu 252 GBP + 6 GBP pošta. Dodání za 48 hodin, nádhera. Zatím odkazuji na stránky Visconti, fotky přidám.

http://www.visconti.it/limited.html

koukal jsem na to pero a co je to za motiv? co znamena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odraji, krásný kovový rotringy, kdo ví, jestli se ještě vyrábějí ...

To ti můžu říct rovnou - nedělají ;) Rotring předal výrobu psacích potřeb Parkeru (patří do stejné skupiny). Parker některé výrobky (s designovými úpravami) převzal (Facet, Esprit,...), jiné umřely. Rotring teď dělá už jen to co mu šlo nejlíp. Kaligrafické nástroje, rýsovací potřeby atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na to pero a co je to za motiv? co znamena?

Přikládám text z PenShopu (tam za tuto limitku v šedé - já mám red - chtějí 19 900,-). Než jsem to dnes přečetl na PenShopu, říkal jsem si taky, že je to jako mrakodrap v noci s některými svítícími pásy oken. Případně to vypadá i jako rulička stříbrných a zlatých mincí, zabalená v červeném celofánu. Revoluční je opravdu plnění pera, musel jsem si pustit animaci na webu Visconti, bych to pochopil. Systém kromě jiného umožňuje bezpečně létat letadlem - kdo někdy vzal plničku do éra, ví, o čem je řeč. Za mě *****.

 

Popis produktu:

Limitovaná edice: 4000 kusů po celém světě. Vysoce kvalitní psací nástroj z perleťového celuloidu šedé barvy. Zkombinováno s doplňky pokovenými platinou a dvoutónovým 18ti karátovým zlatým hrotem pokoveným rhodiem. Exkluzivní limitovaná kolekce Wall Street o 4000 kusech na první pohled upoutá unikátním designem i materiálem. ?Wall Street? celuloid je vyroben z tisíců jemných plátků obarveného perleťového celuloidu, který se střídá s průhledným. Výsledkem je úchvatný optický efekt, který vám připomene panorama nočního Manhattanu, světového finančního centra. Skvěle vyvážená psací potřeba přesně padne do ruky. Elegantní tvar dokonale spolehlivého klipu. Plnící pero má šroubovací víčko. Revoluční plnicí systém ?Double Reservoir Power Filler?. Průhled pro kontrolu množství inkoustu. Exkluzivní dárková kazeta.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám text z PenShopu (tam za tuto limitku v šedé - já mám red - chtějí 19 900,-). Než jsem to dnes přečetl na PenShopu, říkal jsem si taky, že je to jako mrakodrap v noci s některými svítícími pásy oken. Případně to vypadá i jako rulička stříbrných a zlatých mincí, zabalená v červeném celofánu. Revoluční je opravdu plnění pera, musel jsem si pustit animaci na webu Visconti, bych to pochopil. Systém kromě jiného umožňuje bezpečně létat letadlem - kdo někdy vzal plničku do éra, ví, o čem je řeč. Za mě *****.

 

Popis produktu:

Limitovaná edice: 4000 kusů po celém světě. Vysoce kvalitní psací nástroj z perleťového celuloidu šedé barvy. Zkombinováno s doplňky pokovenými platinou a dvoutónovým 18ti karátovým zlatým hrotem pokoveným rhodiem. Exkluzivní limitovaná kolekce Wall Street o 4000 kusech na první pohled upoutá unikátním designem i materiálem. ?Wall Street? celuloid je vyroben z tisíců jemných plátků obarveného perleťového celuloidu, který se střídá s průhledným. Výsledkem je úchvatný optický efekt, který vám připomene panorama nočního Manhattanu, světového finančního centra. Skvěle vyvážená psací potřeba přesně padne do ruky. Elegantní tvar dokonale spolehlivého klipu. Plnící pero má šroubovací víčko. Revoluční plnicí systém ?Double Reservoir Power Filler?. Průhled pro kontrolu množství inkoustu. Exkluzivní dárková kazeta.

 

hod sem prosim pak real fotky. celkem me to zaujalo. hlavne prootze mam blizko k WStrt a to pero nevypada spatne. nejsem znalec. mam jen MB a dal nevim co je v teto branzi kvalitni znacka. Visconti podle webu nevypada zle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z pošty a přinesl jsem si poslední přírůstek - Montblanc Meisterstuck 146 Le Grand. Je úplně nový, krásný, nádhera, koupený na eBayi. Za chvíli jdu plnit a zkoušet. Takže moje stávající sestava je SAILOR Pro Gear, Montblanc Meisterstuck 146 Le Grand a Montblanc Meisterstuck 149.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už od základky mám pořád tuhle vymazlenou,čtyřbarevnou,kovovou propisku.......když ji někde vytáhnu,budí(dle mne zaslouženou) pozornost...... :)

 

To jo, to je klasika a kdysi velmi vyhledávaný psací nástroj. Také jsem jich postupně měl několik, ale, nevím, čím to bylo, vždy mi odešly, buď prasklo některé z pérek (to se dalo nahradit pérkem z jiné vykuchané tužky), nebo mi slezl chrom a byla vidět mosaz. Ale jinak perfektní. Ta Tvoje vypadá velice zachovalá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...