Přejít na obsah

Plnicí pera a doplňky


Pepino65

Doporučené příspěvky

Tak hotovo a hurá na SHEAFFERa

 

A neni to zbytecny? Evidentne nahanis prispevky, zadat si do images.guugl.com heslo "parker" nebo "fountain pen" asi zvladne kazdej... Jestli jsou vsechna ta pera Tvoje, tak mas paradni sbirku. Ale dej je radeji vsechna dokupy a vyfot naraz. Takhle je to jen hromada balastu, kterym se clovek musi probirat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neni to zbytecny? Evidentne nahanis prispevky, zadat si do images.guugl.com heslo "parker" nebo "fountain pen" asi zvladne kazdej... Jestli jsou vsechna ta pera Tvoje, tak mas paradni sbirku. Ale dej je radeji vsechna dokupy a vyfot naraz. Takhle je to jen hromada balastu, kterym se clovek musi probirat.

 

Tak to se omlouvám, příště to spojím vše do jednoho příspěvku. Jen jak jsem psal na předchozí stránce, dělám si v perech pořádek a rovnou jsem je nafotil. Jinak příspěvky nenaháním, nevím proč, jestli to má nějaké výhody mi jaksi utíká.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám, příště to spojím vše do jednoho příspěvku. Jen jak jsem psal na předchozí stránce, dělám si v perech pořádek a rovnou jsem je nafotil. Jinak příspěvky nenaháním, nevím proč, jestli to má nějaké výhody mi jaksi utíká.

 

Jestli nenahanis prispevky, tak se omlouvam. Ale bude opravdu lepsi, kdyz je naskladas vedle sebe a nafotis naraz. Klidne si s tim i vyhraj, udelej vic fotek (treba experimentuj s hloubkou ostrosti). Takhle je to hromada fotek (vic, nez se da pri rozumnem soustredeni projit) a urcite se to i pracne do prispevku vklada.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nenahanis prispevky, tak se omlouvam. Ale bude opravdu lepsi, kdyz je naskladas vedle sebe a nafotis naraz. Klidne si s tim i vyhraj, udelej vic fotek (treba experimentuj s hloubkou ostrosti). Takhle je to hromada fotek (vic, nez se da pri rozumnem soustredeni projit) a urcite se to i pracne do prispevku vklada.

 

Toto beru a polepšim se :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že můžeš, ale lepší je dávat originál.

 

já vím, ale on Montblanc má mizivý výběr proti Diamine. Ptal jsem se, protože jsem chtěl mít jistotu, že si svoje elitní brčko nějak nezasviním. Nevím proč, ale k tomu MB mám pořád nějakou posvátnou úctu. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, ale on Montblanc má mizivý výběr proti Diamine. Ptal jsem se, protože jsem chtěl mít jistotu, že si svoje elitní brčko nějak nezasviním. Nevím proč, ale k tomu MB mám pořád nějakou posvátnou úctu. :)

 

Já mám dokumentní montblanc v pelikanu, píše v něm skvěle, zato v montblancu mi doku inkoust zasychal, takže bych si z toho hlavu nedělal, jestli diamine poslouží, tak proč ne, stejně je třeba konvertor čas od času propláchnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha, lidi, nešilte! I do MB jde cokoli, vyhýbal bych se jen inkoustům známým kyselostí. Do Diplomatů tankuju Diamine, Peli, MB (ale to mě nikdy moc netěší, jsou sušší) a Herbin (většinou mix Perle Noire a Gris N. - šedá extáze).

 

Samozřejmě, pokud máte pero v záruce, je to jiná, může vzniknout závada, která neumožní řádný výplach před cestou do servisu. Já jsem po třiceti letech asi už bez záruky...

Upraveno uživatelem Teatime
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

 

hľadám orange atrament, vie mi niekto poradiť? Vo Weidler-i ani v Koh-i-noor ho nemajú. :(

 

Ďakujem za rady.

 

Proteus

 

::edit::

- tak už som našiel :D Atramenty Diamine sú tiež v orange verzii. Ešte, že som to mal pred očami :D

Upraveno uživatelem Proteus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V MB som bežne používal modrý Parker atrament. Okrem neduživej farby som mu nemal čo vytknúť. Momentálne znovu používam MB atrament, má sýtejšiu modrú. Diamine sa mi zdal hustejší a háklivejší na zasychanie. V MB som ho ale ešte nepoužil. Väčšinu pier mám v M hrúbke, takže myslím že problém by nebol ani s Diamine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamine oranžová je brilantní zvýrazňovačová oranž. Na poznámky jsem právě proto přešel na Herbin - neutiskuje tolik ostatní barvy (ale tak vyblitý jako na obrázku ze štětce z pera taky neleze).

 

Obrázek je z FPN od uživatele gregamckinney.

post-7847-005987200 1287299054.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...