Přejít na obsah

Sběratelé Primek - moderních


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Dobrý den, zajímalo by mě zda je zde mezi vámi někdo , kdo sbírá "moderní" Primky (Linea,Diplomat apod.)

 

 

Z mého pohledu je to podobná úchylka, jako kdyby někdo sbíral fábie HTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Z mého pohledu je to podobná úchylka, jako kdyby někdo sbíral fábie HTP.

 

na jiném fóru jsem byl poučen, že pokud to bude v jiné barvě, tak je to v pořádku = prostě to je sbírka :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jiném fóru jsem byl poučen, že pokud to bude v jiné barvě, tak je to v pořádku = prostě to je sbírka :lol:

 

 

Takže tyhle tři píčolety jsou taky sbírka?

post-953-097905500 1307812851.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pokud se někomu líbí Vel Satis, tak ať si ho sbírá. Může vám to být snad jedno, i kdyby sbíral trabanty. Jinak já se snažím zkompletovat sbírku hodinek Prim Sport a nezajímá mě, zda jsou vyrobeny v Novém Městě či ve FM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pokud se někomu líbí Vel Satis, tak ať si ho sbírá. Může vám to být snad jedno, i kdyby sbíral trabanty. Jinak já se snažím zkompletovat sbírku hodinek Prim Sport a nezajímá mě, zda jsou vyrobeny v Novém Městě či ve FM.

 

Přesně, prd je nám do toho i kdybys sbíral koprolity. Je to jen otázka osobních preferencí a míry vkusu, které jsou jak známo u každého soudruha rozdílné, ale MPM QUALITY ve sbírce? Budeš mít problém s její prezentací zde. Jednu část v českýćh hodinkách a druhou v čínské sekci. A máš už bastl leteckých z Pardubic? Slavné numero několik nul+215 na dýnku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezentaci zatím nechystám, mnoho toho nemám :smile_anim:, sbírám je teprve chvilku :smile_anim:.Navíc se radši kochám sám( navíc bych je ani nikdy dohromady nedal, některé mají i svou historickou hodnotu ). MPM mám pro připomenutí, kam by to mohlo zklouznout a když nekoukám na kvalitu zpracování, tak design se povedl ( zase dle mého ) a dobře se nosí ( po úpravách jsou to i docela kvalitní časy na kolo, chatu,... ).

Za mýlku v autě se omlouvám, ale znovu, pokud pominu "kvalitu " zpracování, auto je na pohled povedené, čímž chci ukázat rozdílnost pohledu každého.

Letecké nemám, snažím se a musím říct marně, přesvědčit svého tátu na spojení sbírky (vlastní několik primek , na kterých je věnování od Husáka či Štrougala, k překonání několika leteckých rekordů a neoficiální blahopřání k vojenskému " cvičení" při sedmi denní válce pro pplk. Jiřího Kunce - jeho bratr ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víte co? pojdme ukončit debatu o vkusu toho kterého z nás k autům či " pošklebování se " sběratelské vášni toho kterého a pojdme se bavit o tom, o čem je toto forum a co nás všechny zajímá - o tikající droze - o hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...