Jump to content

Sběratelé Primek - moderních

Recommended Posts

• 1 month later...

Dobrý den, zajímalo by mě zda je zde mezi vámi někdo , kdo sbírá "moderní" Primky (Linea,Diplomat apod.)

Z mého pohledu je to podobná úchylka, jako kdyby někdo sbíral fábie HTP.

Z mého pohledu je to podobná úchylka, jako kdyby někdo sbíral fábie HTP.

na jiném fóru jsem byl poučen, že pokud to bude v jiné barvě, tak je to v pořádku = prostě to je sbírka :lol:

na jiném fóru jsem byl poučen, že pokud to bude v jiné barvě, tak je to v pořádku = prostě to je sbírka :lol:

Takže tyhle tři píčolety jsou taky sbírka?

post-953-097905500 1307812851.jpg

Ano, pokud se někomu líbí Vel Satis, tak ať si ho sbírá. Může vám to být snad jedno, i kdyby sbíral trabanty. Jinak já se snažím zkompletovat sbírku hodinek Prim Sport a nezajímá mě, zda jsou vyrobeny v Novém Městě či ve FM.

Ano, pokud se někomu líbí Vel Satis, tak ať si ho sbírá. Může vám to být snad jedno, i kdyby sbíral trabanty. Jinak já se snažím zkompletovat sbírku hodinek Prim Sport a nezajímá mě, zda jsou vyrobeny v Novém Městě či ve FM.

Přesně, prd je nám do toho i kdybys sbíral koprolity. Je to jen otázka osobních preferencí a míry vkusu, které jsou jak známo u každého soudruha rozdílné, ale MPM QUALITY ve sbírce? Budeš mít problém s její prezentací zde. Jednu část v českýćh hodinkách a druhou v čínské sekci. A máš už bastl leteckých z Pardubic? Slavné numero několik nul+215 na dýnku?

Prezentaci zatím nechystám, mnoho toho nemám :smile_anim:, sbírám je teprve chvilku :smile_anim:.Navíc se radši kochám sám( navíc bych je ani nikdy dohromady nedal, některé mají i svou historickou hodnotu ). MPM mám pro připomenutí, kam by to mohlo zklouznout a když nekoukám na kvalitu zpracování, tak design se povedl ( zase dle mého ) a dobře se nosí ( po úpravách jsou to i docela kvalitní časy na kolo, chatu,... ).

Za mýlku v autě se omlouvám, ale znovu, pokud pominu "kvalitu " zpracování, auto je na pohled povedené, čímž chci ukázat rozdílnost pohledu každého.

Letecké nemám, snažím se a musím říct marně, přesvědčit svého tátu na spojení sbírky (vlastní několik primek , na kterých je věnování od Husáka či Štrougala, k překonání několika leteckých rekordů a neoficiální blahopřání k vojenskému " cvičení" při sedmi denní válce pro pplk. Jiřího Kunce - jeho bratr ).

A víte co? pojdme ukončit debatu o vkusu toho kterého z nás k autům či " pošklebování se " sběratelské vášni toho kterého a pojdme se bavit o tom, o čem je toto forum a co nás všechny zajímá - o tikající droze - o hodinkách.