Přejít na obsah

TAG Heuer Chronograph Carerra Day-date


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Tiež gratulujem, ale asi si šéf, keď sa Ti tak pekne poskladali. Mne sa poskladali na výročie tak 300 ? a toť vsjo, ale u nás na Slovensku rozdávali na ministerstvách asi také odmeny, nerobíš ty u nás? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Co chceš prodat?

Jojo, taky mám to tušení- včera hodil "skvělej" post do dva roky starého vlákna Steinhart a do dalších asi 10 v této sekci a všechny téměř stejný- ahoj, máš to moc hezký :D

 

Ale k tématu- Carrery jsou moje srdcovka a vždycky když tady někdo hodí chlubící vlákno, tak jen slintám. Tak snad na ně taky jednou dosáhnu a nebo asi budu muset změnit zaměstnání- kde že to pracuješ? :D gratuluji a ať slouží!!!

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hodinky, krásná památka. Gratuluji, i k těm 10. letům výdrže.

Jojo, taky mám to tušení- včera hodil "skvělej" post do dva roky starého vlákna Steinhart a do dalších asi 10 v této sekci a všechny téměř stejný- ahoj, máš to moc hezký :D

 

Ale k tématu- Carrery jsou moje srdcovka a vždycky když tady někdo hodí chlubící vlákno, tak jen slintám. Tak snad na ně taky jednou dosáhnu a nebo asi budu muset změnit zaměstnání- kde že to pracuješ? :D gratuluji a ať slouží!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...