Přejít na obsah

Limitovaná Festina Black 2010


Martin_A

Doporučené příspěvky

Ahojte, vlastníte niekto hodinky zo série Festina BlackChrono 2010? Aj Festina prišla na to, že pridanie označenia ?Limitovaná edície? by malo napomôcť k lepšej predajnosti. Tento model je v celo čiernom prevedení, vodotesnosť 100 M a majú kaučukový remienok.

 

Všimli sme si, že Festina spravila zaujímavý krok s touto limitovanou edíciou. Na začiatku roka 2010 ich uvidela ako model 16539/1 v počte 999 vyrobených kusov. Keďže sa všetky vypredali, tak ich na konci roka uvideli znovu, ale pod novým číslom 16575/1. Tento krát to už bolo 2000 ks. Ktorý model vlastníte?

post-17026-090549600 1306152239.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimvás přesuňte to... já už se lekl, že Chronomag si dělá limitku u festiny... a vede to Frantik...

 

navíc ani nevim, co znamená "ich na konci roka uvideli znovu". Na konci roku je možný vidět možná tak Ježíška, jen ne proboha s Festinou.

 

Měl jsem takovou limitku v plánu, ale bál jsem se, že by tu nebylo dost zájemců Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všichni.Měl bych dotaz právě k těmto výše uvedeným hodinkám.Jak je to s tou černou vrstvou na hodinkách?Je to trvanlivý povlak nebo se po čase začne stírat?Zajímalo by mě to i u festin 16288.Ty mají i černý kovový řemínek a tam by mě to zajímalo dvojnásob.Hodinky jsou to moc pěkné,ale mám obavu aby při každodenním používání po nějakém čase nedošlo k stírání barvy z řemínku.

Máte stím někdo zkušenosti?

Děkuji předem za jakoukoli informaci

Víťa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych tomu moc neveril, je to natreny sice Hammeritem, ale furt je to jen barva. Ja docela casto delam s benzinem a acetonem, takze ja bych je nosit nemoh, pac by se mi ta barva brzo rozpustila :(

 

Já vím, ale jinak bys je učitě moc rád nosil. Přiznej se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejen on. Proč asi Frantik prodává černé digi plasťáky. Aby provedl upgrade do swiss segmentu na černé analogy.

 

Jsou věc?, které bych nechtěl zažít. V okamžiku, kdy uvidím Frantíka na ruce s Festinama, zhroutí se jedna z mých mála životních jistot.

No, ale abych napsal alespoň něco k tématu této úžasné Festina limitky: :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou věc?, které bych nechtěl zažít. V okamžiku, kdy uvidím Frantíka na ruce s Festinama, zhroutí se jedna z mých mála životních jistot.

No, ale abych napsal alespoň něco k tématu této úžasné Festina limitky: :wallbash:

 

Hele prestante si me tady brat do ust!!!!!!!!!!! Nebo sem vlítnu!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

pěkný no, nejvyšší čas odbanovat Parnis a Marina Military... v kontextu tohohle by to byl krok vpřed

 

Podívej se do pravidel a na proběhlou diskuzi. Pak zkus jednoduše odpovědět na otázku: která práva duševního vlastnictví, či patentové ochrany porušují nahoře vyobrazené Festiny? Napovím: Žádná. Máš li jiný názor, publikuj jej prosím.

 

P.S. A něco málo k oněm Festinám ..... :yucky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...