Přejít na obsah

Mějte se fajn


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Sice se osobně neznáme,ale za tu dobu,co tu očumuju,mám člena s nickem SNOW za ikonu zdejšího fora.Každý člověk má problémy a starosti i já jich mám víc než bych si zasloužil(myslím).Včera jsem byl na pohřbu kamaráda,bylo mu 32 let.A to pak člověk rychle přehodnotí priority a starosti bere trošku jinak.Bez zdraví to opravdu nejde.Upřímně a od srdce ti přeji uzdravení a hodně radostí při nákupu dalších hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, ja bych to mel naopak. Bal bych se spis operace v oblasti hlavy nez bricha. Jses mozna vetsi drson, nez si myslis... schvalne se poptej v okoli, z ceho by meli vetsi strach... a treba to prehodnotis. ;) No, kazdopadne plati, co tady vsichni rikaji. Jses dulezita soucast fora, my Te nedame! ;) Drz se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

pripojuji se k ostatnim a drzim palce, aby ses uzdravil,nebot jen pak maji pro cloveka vsechny ty hlouposti,o kterych tady diskutujeme a kteryma se tak radi obklopujeme nejaky vyznam -pokud mu nechybi to nejpodstatnejsi co muzeme mit coz je prave zdravi...HODNE STESTI:mobile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Snow

Za několik málo dní se mi blíží další kudla. Pevně věřím, že vše proběhne bez komplikací a dostanu se do Štědrého dne domů. Povezu si kufr knih, filmy, písničky, elektronické hračky, ale stejně se asi poseru nudou a proto případné návštěvy vítané :) :) :).

 

Edit - eventuálně mi můžete poslat své přebytečné kamarádky. Preferuji podobný vzhled.

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...asi poseru nudou a proto případné návštěvy vítané :) :) :).

Edit - eventuálně mi můžete poslat své přebytečné kamarádky. Preferuji podobný vzhled.

 

 

Vieš, čo by to dalo práce, kým by sa niekto z fóra takto zamaskoval a nalíčil :D . Prajem ti, aby sa operatéri prekonali a nech si na vianoce OK. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...