Přejít na obsah

SEIKO SNZF45J1 "baby monster"


legacy

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak už je mám taky, ve variantě černá luneta i ciferník. Mám je týden a zatím SPOKOJENOST! :) Ještě jednou děkuji za recenzi, která mi byla k této koupi hodně nápomocna.

Pár postřehů:

1: tah není "vrtaný ingot" jak na první pohled vypadá, ale ohnutý masivní plech (nenám zrovna šupleru, ale jeho tloušťka je vlastně 1/2 šířky dílu) jak jsou "dělány" otvory pro osičky netuším, dle kruhového tvaru s jistotou v poslední fázi vrtány.

2: luneta, nevím jestli zrovna v mém případě, až tak moc přesná není, vždy po zaskočení zoubku se dá vrátit o ždibec ještě zpět a tím se dostane do přesné pozice s ciferníkem, 2 zoubky (cvaknutí) = 1 minuta na ciferníku

3: je opravdu škoda, že oproti Monstrům není luneta s luminiscencí, stačilo by alespoň kdyby svítila ta tečka na 12, určitě by to pro SEIKO nebyl problém :crying_anim::crying_anim::crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Sakra chtěl jsem Monstra a ted tohle...budu se muset rozhodnout :-)

 

Monstra mají skoro všichni!!!Jsou opticky a snad i fakticky menší,ale zas mají šroubovací korunku a větší WR.Tyhle mají zase průhled! :smile_anim: za mě lobuji a jakožto spokojený majitel doporučuji tyhle!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Musím se pochlubit. Baby monstra s bílým ciferníkem na tahu mi včera dorazily a jsou parádní! Rozhodoval jsem se mezi Orange Monstry a Baby Monstry, nakonec zvítězily tyto, i když to rozhodování bylo těžké. Tyto mají průhled na strojek, Oranže zase vodotěsnost 200 m a "kultovní status". Možná budou oranžády příště.

Děkuji za recenzi, která mi pomohla v rozhodování! Skouknul jsem také pár videí na Youtube a ty mě utvrdily, že je to správná volba.

Upraveno uživatelem Medák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už svá Baby Monstra asi týden nosím a jsem zatím maximálně spokojen. Hned jak přišly, tak jsem si zkrátil tah a začal je nosit. Na ruce jsou docela cítit - je to velký kus železa, ale sedí pěkně. Mají parádní svítivost. Když je sundám z ruky, tah trochu vrže, ale nic hroznýho. Využiju je spíš na "běžné nošení", na kolo spíš ne. Při jízdě v terénu cítím, že je mám na ruce - jsem zvyklý na lehké hodinky, o kterých nevím. Léto už je u konce, takže pokud nepůjdu do bazénu, tak se budou koupat až příští rok.

Upraveno uživatelem Medák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už svá Baby Monstra asi týden nosím a jsem zatím maximálně spokojen. Hned jak přišly, tak jsem si zkrátil tah a začal je nosit. Na ruce jsou docela cítit - je to velký kus železa, ale sedí pěkně. Mají parádní svítivost. Když je sundám z ruky, tah trochu vrže, ale nic hroznýho. Využiju je spíš na "běžné nošení", na kolo spíš ne. Při jízdě v terénu cítím, že je mám na ruce - jsem zvyklý na lehké hodinky, o kterých nevím. Léto už je u konce, takže pokud nepůjdu do bazénu, tak se budou koupat až příští rok.

 

jo,vše,co popisuješ sedí,svítivost parádní,stačí když mi čouhají z půli vidět ciferník z rukávu a zajdu z denního světla do přítmí garáže nebo chodby,tak ta nasvícená část září a ta schovaná logicky ne,stačí jim fakt kratinká chvilinka.těžké jsou,ale to mi vyhovuje,mám je jako základní denní,pracovní hodinky na rasení všeho druhu a podle toho už vypadají!jen nechci mudrcovat,ale asi bych,být tebou volil na kolo,hlavně do terénu a na běh jiné hodinky,tomu automatu to nemusí úplně svěčit.někde blbě skočíš,dopadneš a můžeš urvat rotor.je to tady někde rozebírané mockrát.jinak turistika,vše ostatní klidnější,snad i plavání si myslím úplně v poho.

Upraveno uživatelem legacy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ďakujem za recenziu. Som tiež majiteľ takých istých ale v oranžovom. Super recenzia.  Ďakujem.

P.S. Tiež veľmi nechápem výraz pre tieto hodinky že "baby" monster. Sú dosť veľké na to aby neboli "baby". Možno je to naozaj kvôli tomu že klasické "monstery" boli prvé a potom prišli tieto. Ale to mi nevadí. Sú krásne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...